MENU
Menu
Rande v zime.

Sex a flirt Ako a kde randiť, keď sa konečne ohlási zima? Poradíme vám

Prechádzky parkom bude čoskoro vhodné vymeniť za iné aktivity. Prinášame vám preto receptár dobrých nápadov na randenie počas zimy.

Galérie a múzeá
V nich je vďaka exponátom nutné dodržiavať predpísanú teplotu a tak sa nestane, že by ste trpeli zimou. Kultúrne prostredie má pritom ešte jednu obrovskú výhodu. Ukážete sa ako muž, ktorý má záujem aj o estetiku, históriu, kultúru. To sú body k dobru. A v teplej miestnosti si nová frajerka veľmi rada dá dole bundu aj sveter a túlenie je hneď o niečo príjemnejšie.

Ochutnávka vína
Našťastie už aj na Slovensku máme dostatok vínnych pivničiek a dobrých domácich vinárov. Od Nitry až po Bratislavu sa rozkladajú vínne cesty a delikátna ochutnávka predstavuje skvelý darček aj zážitok. Navyše ochutnávky majú unikátnu výhodu. Nevypijete toľko vína, aby ste sa opili. Iba toľko, aby ste sa rozohriali a baby boli o niečo prítulnejšie ako počas zimnej prechádzky.

 

Spoločné varenie
Toto je absolútne najväčší hit, ak máte voľný byt. Pretože zavolať babu rovno do postele zaváňa lacným zvádzaním. Ale ak ju zavoláte na prípravu jedla, tak tomu nepovie nie. Ukážete svoje znalosti a aj keby to mala byť len praženica na cibuli, blysnete sa v jej očiach. No a už ju máte doma, v teple, nepredpokladá, že by ste ju chceli zviesť len do postele, ale ak na to príde, ruky si nenechajte odtrhnúť od jej tela. Po jedle aj sex viac chutí.

Rande v posilke
Toto nie je pre každého, ale ak máte aspoň základ kondície a chcete vylepšiť telo, tak šup do posilky. Zapotíte sa, vyplavíte endorfíny a baby milujú chlapov, ktorí cvičia. Ak nie je práve cvičenie vašou silnou stránkou a ani partnerky, tak ste na rovnakej lodi a môžete začať spolu. Aspoň sa nebudete cítiť tak smelo napríklad pri napĺňaní novoročných predsavzatí. Randiť v posilňovni je skvelé pre váš vzťah aj telo. Pretože čím viac rande, tým viac robíte niečo nielen pre lásku, ale aj samých seba.

Vymyslite vzdelávanie
Znie to šialene, ale na ženy to skvele funguje. Vyberte si vzdelávaní seminár, kurz maľby, grafiky, tanca, čohokoľvek. Prečo? Štatisticky je pre ženy omnoho viac príťažlivý muž, ktorý sa vzdeláva, ako konzument papučovej kultúry. A navyše máte pár ráz do týždňa možnosť ako byť spolu, v teple, chytiť sa za ruky a spoločne sa podporovať v napredovaní. To veľmi posilňuje vzťah a dáva mu vyššie šance, na prežitie v budúcnosti. Takže šup z ponevierania sa po zimnej ulici na nejaké to učenie. Aj k bozku sa prepracujete omnoho rýchlejšie.