MENU
Menu
zdroj: Shutterstock
Sex shop.

Sex a flirt Viete správne používať lubrikant? Buďte eroticky zdatnejší

Až 70 percent žien uvádza, že s použitím lubrikantu je pre ne sex príjemnejší, krajší a majú lepší orgazmus, je dôvodom, aby ste sa s ním naučili pracovať. Môže byť vašim skrytým tromfom, vďaka ktorému sa stanete lepším milencom.

Vyberajte obozretne
Lubrikačných gélov je na trhu veľké množstvo a ak idete do experimentov, vyberajte najprv ten bez vône. Pri neparfumovaných máte väčšiu istotu, že partnerka nedostane žiadnu alergickú reakciu. Ďalšou dôležitou vecou je vybrať lubrikant na vodnej báze, hlavne ak používate prezervatív. Pretože oleje ho môžu poškodiť a to by za lubrikáciu rozhodne nestálo.

Správne nanášajte
Ak už máte výber za sebou, tak je vhodné vedieť, ako ho použiť. Nie je nutné minúť celé balenie na jedlo milovanie. Stačí veľkosť hrášku, ktorú rozotriete partnerke na vhod do vagíny. Nezabudnite však ani na seba. Rovnaké množstvo naneste na penis. Všetko tak bude kĺzať ako má. Nič navyše, ale ani málo.

Neobmedzujte sa len na sex
Prečo ženy lubrikácia tak baví aj v prípade, že majú dostatok vlhkosti? Pretože ten pravý milenec nepoužíva lubrikačný gél na poslednú chvíľu. Práve naopak. Použije ho pri masáži zadočku a genitálií. S lubrikantom preskúmate omnoho lepšie partnerkine telo, pretože vám bude krásne kĺzať pod rukami. Môžete si dovoliť prstami jej vymasírovať lono až do zbláznenia. Na to je lubrikant presne to pravé orechové.

Intímne hry
Od masáže môžete prejsť aj k vzájomnému dráždeniu. Môžete opustiť priestor ohanbia a využiť lubrikant aj na masáž chrbta alebo poprsia. Tak isto sa nemusíte báť dotyky aj prijať. Ženy nesmierne baví, ak sa môžu k partnerovi nahé túliť, dotýkať sa ho, užívať si hladkanie a dráždenie erotogénnych zón. Na takéto prípady je vhodné zaobstarať masážny a lubrikačný gél v jednom. Problém z jeho zaobstaraním však nebude v žiadnej drogérii.

Pomoc s análom
Ak vaša partnerka chce zakúsiť aj análnu rozkoš, v tomto prípade je lubrikant naozaj nutnosťou. Prezervatív, ani váš penis nie je totiž tak klzký, aby to bolo pre partnerku potešujúce. Nehody, bolesti a odpor k tejto praktike mnoho žien získalo práve preto, že partner nebol vyzbrojený lubrikačným gélom. Ním najprv spravíte úvodné antré a potom pomaly prejdete do akcie. Ak ste šťastným mužom, tak zvládnete anál aj bez lubrikantu. Ale s ním to bude omnoho lepšie. Pre vás oboch.