MENU
Menu
Charli XCX

Sex a flirt FOTO Krátke, kratšie, najkratšie: Celebrity, ktoré nosia minisukne naozaj efektne

U nás je poriadna zima, no nie všetky kúty Zeme takto trpia. Napríklad v hollywoodskom Los Angeles takmer nepoznajú, čo je mráz, a tak to aj vyzerá. Baby nosia minisukne po celý rok a je sa na čo pozerať.

Známe krásky sa rozhodne nehanbia a predvádzajú sa v plnej kráse. Sukne ťahajú vyššie, ešte vyššie až úplne najvyššie a po červenom koberci sa niekedy prejdú s takmer odhaleným pozadím. Ale ak je to pozadie výstavné, prečo nie, však? Speváčky, herečky a samozrejme, modelky ukazujú, čo sú ich prednosti a na predstavivosť nechávajú naozaj len máličko.

Minisukňa a k tomu poriadne vysoké opätky, to je sexi kombinácia, ktorá nikdy nesklame. Vie to nestarnúca Heidi Klum, anjelik Alessandra Ambrosio aj rebelka Miley Cyrus. A čo tak sestra Beyoncé? Aby si ju niekto popri superslávnej sestre všimol, sukňu rovno necháva doma a vyráža len v predĺženej košeli. A že je to sexi, o tom netreba pochybovať!

Pozrite si 24 známych krások v poriadne kratučkých sukničkách v galérii. Jedna po druhej sa predháňajú, ktorá odhalí viac.