Lepšie ako ponožky
Omnoho lepšou voľbou ako chcieť ponožky, je chcieť od partnerky samodržky na jej nohách. Potom bude vyzerať, akoby vypochodovala z porna. Je to pohľad, vďaka ktorému získate úplne iný výhľad na sexuálne šťastie vo vašom živote. A objavíte, že aj bežná žena môže byť rovnako rajcovná ako tie, ktoré máte už poriadne napozerané.

Skúste niečo smelšie
Hovorí vám niečo rimming? Ak ani vašej partnerke nie, tak ste smutným mužom. Skúste toto slovo preložiť do jej reči a v adventnom kalendári si ho zvoliť na 24. decembra ako darček, ktorý vás nenechá chladným. Môžete vziať jed na to, že zážitky, ktoré prídu ,sa rimmigu nevyrovnajú, ani keby vám partnerka dala všetky tohoročné novinky na PS4.

Ukážka toho najlepšieho
Sex býva väčšinou obmedzený na to, že ho robíte s frajerkou spolu, ale vtedy vám uniká jedna z krásnych súčastí vzťahu. Vychutnať si jej telo, roztiahnuté nohy a výraz tváre keď dosahuje vyvrcholenie. Preto si želajte len jediné. Vidieť ju pri autoerotickej hre. Môžete tomu napomôcť napríklad aj tým, že si pod stromčekom nájde vibrátor, alebo iné hračky na dráždenie intímnej zóny. Bude to najkrajší pohľad. Lepší ako domáce porno a rozhodne aj lepší než akýkoľvek vianočný program v televízii.

Želajte si neželané
Každý chlap má svoju tajnú komnatu, ktorá sa môže otvárať len raz v roku. Na Štedrý deň by ani polovička nemala byť lakomá. Preto je to deň, kedy môžete nahlas vyloviť svoje želanie, ktoré chcete skúsiť a štedrosť bude nielen za stolom, ale aj v posteli. Či už máte chuť dostať sa k láske cez „zadné vrátka“, alebo sa zahrať nejakú erotickú hru, je to na vás. Štedré Vianoce a pekné rozprávky môžu znamenať  aj uspokojenej sexuality.

Konečne slobode
Na Vianoce sa každý oblieka krajšie a najkrajšie bude, ak ostanete nahí. Toto je scenár pre dvojice, ktoré spolu trávia Štedrý večer bez zvedavých očí. Ale skúste to. Prípadne sa hodí aj sexi bielizeň, alebo plná nahota. Večera, dezerty, spoločné chvíle a vy budete mať krásny darček na dosah. Večer v znamená vzrušenia s happy endom je predsa ten najkrajší príbeh Vianoc.