Viacnásobný orgazmus už však patrí do kategórie sexuálne zručného milenca. Ale nebojte sa, so správnym postupom dokáže muž urobiť prakticky všetko. Aj ženu, a dokonca viackrát.

Dobré rady pre každého muža
Mať prirodzený talent, v tomto prípade aj byť obdareným, neznamená, že ženu viete uspokojiť na počkanie, a to dokonca viacnásobne. Každá žena však vie byť multiorgazmickou a každý muž ju vie do tohto stavu priviesť. Akurát je potrebné držať sa známeho hesla, že tréning robí majstra.

Hlavne nestresujte
Ak poviete partnerke, že jej chcete privodiť vyvrcholenie viac ráz, tak prekrúti očami a okamžite ostane v strehu. To zmarí uvoľnenie aj vaše šance na úspech. Preto sa o snahe uspokojiť ju ani nezmieňujte. Láskajte ju, dráždite, venujte sa jej telu, ale pri orgazme platí, že mlčať je zlato.

Vytvorte viacnásobné dráždenie
V prvom rade opustite predstavu, že len dráždením klitorisu viete partnerku priviesť k blahu. Áno, je to síce zaručený spôsob, ale maximálne na jedno vyvrcholenie. Nie päťkrát po sebe. Pretože klitoris sa stane citlivý a neustále dráždenie bude viac nepríjemné ako rozkošné. Preto sa potrebujete zamerať na láskanie celého tela. Vrátane erotogénnych zón na bruchu, bradavkách, zadku, pri análnom otvore. Všade, kde viete, že u nej dokážete stimulovať vzrušenie. Kombináciou týchto trikov a čiastočne aj zapojením vagíny, klitorisu a bodu G bude vrcholiť aj niekoľkokrát po sebe.

Nenechajte ju vychladnúť
Veľmi dobrou pomocou je udržiavanie prevádzkovej teploty. To v praxi znamená, že po ženskom orgazme jej nedajte vydýchnuť. Ak ste ju uspokojili ústami alebo prstami, pokračujte rovno klasickým milovaním alebo análnou stimuláciou, dráždením rovnako intenzívnym, ale s iným prístupom. Tak viete žene dopriať v krátkom slede veľmi intenzívne násobenie orgazmických pocitov.

Použite sexuálne hračky
Niekedy je ťažké udržať sa dostatočne dlho vzrušeným počas viacnásobného ženského vrcholenia. Našťastie tu máme aj spoločníkov, na ktorých nemusíte žiarliť. Vibrátoryerotické pomôcky. Vďaka nim dokážu ženy vyvrcholiť rýchlejšie a sú pokladom v každej spálni. Partnerka ich ohodnotí orgazmom a vy si aspoň vydýchnete, kým chytíte dych na pokračovanie.