Buďte chlapom na správnom mieste
Ženy obdivujú mužov, ktorí s nimi dokážu zázraky. Rovnako tak ocenia chlapov, ktorí sú v posteli kreatívni aj tých, ktorí vedia používať  lano. Pretože ak sa s ním zjavíte večer v spálni, dobre vedia, že ich nevytiahnete na turistiku, ale bez vrcholu neodídu. Podľa výskumu odborníka na sexuálne praktiky Justina Lehmillera až 96 perecent žien uvádza, že inklinujú v spálni k BDSM praktikám, alebo o nich snívajú. Lano vo vašich rukách im dovolí si tieto sny splniť naplno

Začínajte rukami
Budete potrebovať pevné lano, ale hladké, aby ste si po hrách lásky nemuseli z tela vyťahovať zadreté časti. Ideálne je horolezecké lano. Na začiatok sa odporúča jednoduché zviazanie rúk pred telom. Na spôsob ukotvenia zápästia putami. Aj takáto drobnosť stačí, aby ste zacítili, či vás takáto hra vzrušuje.

Ďalšie pokračovanie
Super sexy trik je, aj partnerky zviažete ruky za chrbtom a nohy pri členkov. Vtedy sa cíti skutočne zviazaná a vám oddaná na milosť a nemilosť. Výhodou je, že má nohy blízko pri sebe, preto každé vniknutie bude intenzívne a úzke. Bez ohľadu na to, či je dole prirodzene zúžená alebo nie.

Zabaľte si ju do balíčka
Perfektná pozícia pre pokročilejších milovníkov zlaňovania. Partnerku vyzvete, aby zaujala pozíciu na štyroch. Ruky si pritom posunula za chrbát, takže si musí hlavu položiť na pohovku, zadok vystrčiť a vy jej lanom zviažete nohy a ruky dokopy. V tom prichádzate do hry vy. Máte k dispozícii jej vysunutý zadoček, príliš sa nemôže hýbať, zato vy do nej môžete slastne vnikať aj ju lízať. V tejto pozícii máte k dispozícii oba jej intímne otvory. Ktorý si vyberiete ako prvý?

Dokonalý orálny sex
Ak si ho vaša partnerka rada vychutnáva, tak ju položte na chrbát, nech si pritiahne nohy k hrudníku a zviažte jej tak ruky spolu s členkami. Ona bude cítiť zovretie lana, vďaka čomu bude poriadne zrušená a s vagínou nasmerovanou k vašej tvári. V takejto pozícii využijete svoj jazyk na maximum a ona si užije orálny sex ako z rozprávky. Alebo ako z filmu Päťdesiat odtieňov sivej, čo ocení rovnako pozitívne.

Nenechajte ju v tom samú
Občas si pri hrách s lanom treba vymeniť aj garde. Preto sa nechajte zviazať aj vy. Uviazať si nohy, ruky, pripevniť ich o nohy postele, alebo sa nechať priviazať o stoličku. Uvidíte, že vaša bezbrannosť ju rovnako navnadí.  Vy zistíte, koľko dobrých vecí vie s vami spraviť, keď sa nemôžete ani pohnúť.