Skúste teda obohatiť váš milostný život o drobné zmeny, ktoré prinesú dokonalý upgrade zážitku. Dokonca pre oboch.

Sex lepšie
Tantrické polohy na zlepšenie orgazmu v sebe kombinujú správnu pozíciu tiel, intenzívne spojenie a vhodné dýchanie. Vďaka tejto trojkombinácii môžete zažívať lepšie vyvrcholenie. Zakladateľka tantrickej školy na moderný spôsob Sarrah Rose pritom hovorí, že každý si môže siahnuť na krajší orgazmus. Len stačí trochu chcieť. Dokonca vytipovala polohy, ktoré sú priamo určené na vylepšenie slasti a pritom nie sú ani extra fyzicky zložité. Zvládne ich každý, kto má už minimálne zvládnuté milostné základy v polohe klasiky a odzadu.

Pozícia bohyne
Mierne vylepšená jazdecká pozícia. Partnerka pri nej však na vás nebude sedieť, ale si čupne. Vy ju pritom môžete hladiť za stehná, prípadne zadok a prsia. Výhodou tejto polohy je, že penis v inom uhle naráža priamo na jej G bod. Pre partnerku to znamená rýchlejší a lepší orgazmus, ale ani vy neobídete naprázdno. Získate intenzívnejšie trenie, ktoré prinesie vo výsledku aj intenzívnejšie pocity.

Mostík
Absolútne nový pocit rozkoše. Opäť si ľahnete na chrbát, ale tentoraz si pod zadok a kríže dáte vankúš alebo aj paplón. Čím budete mať lono položené vyššie, tým lepšie. Partnerka si v tom momente na vás pohodlne sadne ako na stoličku. Je nad vami, čo jej dáva skvelý pocit nadvlády. A vám zasa úžasný výhľad. Navyše budete môcť takto partnerku pozorovať zo submisívnej pozície. No a tá mnohým mužom zlepší pocit z vyvrcholenia. Najmä ak sa partnerka oblečie do sexy bielizne a vysokých podpätkov.

Tiger
Je to orgazmickejša obmena lyžičky. Medzi chrbtom partnerky a vašim hrudníkom necháte viac priestoru. Výsledkom bude iný sklon vášho penisu. Trenie bude intenzívnejšie, vniknutie hlbšie a navyše, ak to má partnerka rada, môžete jej pomaly prstom zájsť aj do konečníka. To znásobí jej potešenie a vám prinesie silnejšiu slasť a nový uhol vnikania.

Tretie oko
Nič zložité. Ide vlastne o pozíciu misionársku, akurát partnerku uchopíte pod chrbtom a pozeráte sa jej priamo do očí. Pritom skúste synchronizovane s ňou dýchať. Hlboko a rytmus dychu  zosúlaďte s intenzitou vnikania. Sarrah Rose radí že takáto drobnosť a vrcholiť budete obaja omnoho lepšie.