Rozvíjajte, čo vás zaujalo
Najlepšou radou, ktorú vám môžeme dať, je, aby ste na druhom rande rozvíjali to, čo partnerka dala do pľacu ako jej záujmy. Ako niečo, čo chce skúsiť, čo ju zaujíma, alebo kde by sa chcela pozrieť. Nielenže si tým získate jej srdce, ale zároveň zistí, že ju počúvate a chcete jej vyhovieť. Ak však nedá jasné signály, šup na miesta, ktoré nemajú čo pokaziť, iba váš vzťah pomaly ale isto vylepšiť.

Zoo
Absolútny bestseller na druhé rande. Už sa trochu poznáte, takže ak niekde na prvom rande zarezonovalo, že má rada zvieratá, je to stávka na istotu. Tak vstupenke do zoo sa poteší Zároveň je tu priestor aj na prechádzku a to baby milujú.

Hra
Poďte sa zahrať. Môžete ísť na bowling, mini golf, pokojne aj na nejakú hru do herne, kde sa poriadne spoločne vybláznite. Ale platí to len vtedy, ak chodíte so športovo a súťažne naladenou babou.

Park
Parky sú skvelé na druhé rande, pretože už nemusíte spolu len sedieť na káve, ale sa aj prejsť. A to môžete spraviť už aj ruka v ruke a tak trochu prezentovať verejne, že k sebe patríte. Parky má rada každá žena a počas jesene to ešte v nich nie je na zimný kabát, ale rozohriať jej dlane je predsa výsadou džentlmena.

Zámok
Určite máte aj vy nejakú blízko v okolí. Zámok, hrad, kaštieľ. Skvelá alternatíva, aj keď by vám prechádzku v parku pokazilo počasie. Navyše jej výber historickej destinácie veľa prezradí aj o vás: do zámkov, hradov a múzeí predsanechodia burani. Je to o krok ďalej k vášmu poznávaniu.

Spoločná športová aktivita
Ak ste v jej rozhovore identifikovali záujem o šport, stavte naň. Ak je totiž sama, určite sa jej zíde parťák do fitka, na beh, pokojne aj na jogu, či pilates. poteší sa, ak bude môcť absolvovať cvičenie, pri ktorom sa cítila sama, už s niekým s kým si rozumie. Navyše pri druhom rande už nemusíte byť tak naškrobení ako pri prvom a ani pot nebude prekážať.