Panenstvo

Sex prináša zisky odnepamäti. Na jednej strane ide o tabuizovanú tému, no na druhej strane by ste žasli, kam dokážu niektorí ľudia zájsť. Keďže panenstvo si v mnohých komunitách vysoko vážia, sex s pannou je pre niektorých mužov vysneným cieľom. A neváhajú za to zaplatiť nekresťanské peniaze. Existujú tiež ženy, ktoré svoje panenstvo ponúkajú v dražbe, pričom najvyššia ponuka vyhráva. Za získané peniaze dokážu uživiť celú rodinu, vyplatiť študentskú pôžičku, zaplatiť školné alebo rozbehnúť podnikanie. Jednej podnikavej dáme sa podarilo predať svoje panenstvo za tri milióny dolárov.

Vzduch

Vzduch je zadarmo a nachádza sa voľne všade okolo nás. Závisí však, v ktorej časti sveta sa nachádzate. Určité časti planéty sú také znečistené, že niektorí jedinci urobia takmer všetko, aby sa nadýchali čerstvého vzduchu. Vysoká cena pre nich nie je prekážkou. Podnikavci vo Veľkej Británii a Kanade inkasujú za predaj vzduchu obrovské peniaze a vyvážajú čistý horský vzduch vo fľašiach do Číny. Pre čínskych zákazníkov je tento vzduch úľavou pre pľúca vystavené smogu.

Toaletný papier

Keď príroda „zavolá“, každý je rád, keď má po ruke toaletný papier. No sú ľudia, ktorí si aj v tejto oblasti potrpia len na ten najluxusnejší tovar. Preto niet divu, že sa našli šikovní obchodníci, ktorí začali vyrábať napríklad čierny alebo hodvábny papier, Sudoku „toaleťák“, alebo papier s polohami z Kámasútry. Príkladom najdrahšieho výrobku je toaletný papier s 22-karátovým zlatom v hodnote 1,3 milióna dolárov. Najväčší záujem je oň v Dubaji, kde je vhodným doplnkom k zlatým toaletným sedadlám.

Ľudské výkaly 

Aj keď to môže znieť šialene, výkaly jedného človeka môžu inému zachrániť život. Ide o pacientov nakazených bakteriálnou infekciou Clostridium difficile, ktorá je smrteľná a ročne má na svedomí 15-tisíc úmrtí Američanov. Lekári ju však dokážu liečiť transplantáciou stolice. Mikróby z výkalov zdravého človeka zanesú do vnútorností pacienta, čím odstránia Clostridium difficile z ich zažívacieho systému. Nie každý sa môže stať darcom stolice. Najprv musíte absolvovať dôkladné klinické vyšetrenie, ktoré potvrdí, že netrpíte žiadnou infekciou. Nemôžete byť ani obézni a nemali by ste v stanovenom časovom rozmedzí užívať antibiotiká ani nelegálne drogy.

Použitá spodná bielizeň

Pre niekoho môže byť manipulácia s nosenou bielizňou cudzieho človeka vrcholne nehygienická, pre inú skupinu ľudí môže znamenať vrchol vzrušenia. A preto sú ochotní zaplatiť horibilné sumy, aby získali použitú bielizeň známej osobnosti. Biznisu sa darí hlavne v oblasti dámskej spodnej bielizne. Niektorí kupci chcú bielizeň voňavú, no sú aj takí, ktorí uprednostňujú evidentne nosenú, zapáchajúcu a s rôznymi škvrnami. Bežná cena je 50 eur za kus.

Materské mlieko

Predaj materského mlieka je ďalším lukratívnym biznisom. Svetová zdravotnícka organizácia sa zasadzuje za to, aby deti dostávali materské mlieko od iných zdravých matiek v prípade, že ich biologická matka nie je schopná produkovať mlieko. Je otázne, či by sa to malo diať za peniaze. Existujú internetové stránky, ktoré predaj materského mlieka uľahčujú. Problém je, že neviete, kto je koncovým zákazníkom. Často sú nimi dospelí muži, ktorí „trpia“ fetišom pre materské mlieko, ktoré používajú na sexuálne uspokojenie. Tiež existujú obavy týkajúce sa zdravotného stavu dojčiacej matky, ktorá svoje mlieko ponúka.