MENU
Menu

Sexy Pipka Alisa Amore: Chlapa očarí postavou aj odvážnymi rečami

Priamo od našich južných susedov sa do sveta valí vychádzajúca hviezda erotiky. Maďarsko dalo modelingu množstvo odvážnych krásavíc, ale Alisa Amore by pokojne mohla byť ich prezidentkou. Telo, ako má ona, sa totiž často nevidí.

Dôkaz, že príroda je mocná čarodejnica, vidíte na tejto fotke. Alisa si nenechala nič upraviť, všetko má v takej podobe, ako jej to narástlo. Samozrejme, že športuje a zdravo sa stravuje, ale okolo jej pôvabných kriviek plastickí chirurgovia ani len nešli. Pravdupovediac, čo by už len na tomto vedeli vylepšiť?

Alisa sa zameriava len na oblasť jemnej erotiky a do ničoho tvrdšieho sa nechystá. Žiadne scény s chlapmi, dokonca ani len sólovka pred kamerou. Chce držať veci pri zemi a vyzlieka sa výhradne pred objektívmi fotoaparátov.

Tvrdí o sebe, že v súkromí pôsobí skôr utiahnutým dojmom. Radšej ide do prírody než na diskotéku a na rozdiel od mnohých jej rovesníčok človek nemá problém vidieť ju v niektorom z budapeštianskych parkov s knihou v rukách. A či sa vie odviazať? S tajomným úsmevom dodáva, že keď stretne chlapa, s ktorým si sadne, trasie sa celý byt.