MENU
Menu

Sexy Pipka Kacie Castle – kráľovná zvodného štýlu

Poďte spoznať kráľovnú mužských fantázií. Ženu, ktorá akoby sa zrodila pre chôdzu na vysokých podpätkoch. Dráždivú tridsiatničku z Miami, ktorá vás na prvý pohľad presvedčí, že žena po tridsiatke je to najlepšie, čo vás môže stretnúť v posteli. Spoznajte krásy jej tela v našej galérii.

Kacie Castle – kráľovná zvodného štýlu
Aktívna až vo svojom hobby
Pri rozhovore s Kacie Castle sa nejeden muž aj novinár zapotí. Pretože ona príliš nie je na rozhovory. Aj na zložitejšie otázky zvykne odpovedať úsečne, k veci, nie je to typická žena, z ktorej rečí vás rozbolí hlava. Sama totiž tvrdí, že viac ako reči má rada činy a neraz si už začala aj počas rozhovoru sama dávať dole nohavičky. Hlavne ak sa zvrtla reč na sex, od ktorého v jej prípade nie je nikdy ďaleko. Pretože v práci a vo svete erotiky sa dokonale našla. Mala niekoľko pracovných pozícií, ktoré ju nudili, nebavili a vyčerpávali. Dokonca priznáva, že často aj meškala do práce. A dôvod? Pretože príliš veľa masturbovala a potom nestíhala. Aktuálne sa jej to už nestáva, pretože masturbácii sa pokojne oddáva aj počas pracovnej doby.

Nie je žiadne neviniatko
Priznala sa, že o panenstvo prišla v šestnástich, čo nie je až tak nízky vek v porovnaní s kolegyňami v jej obore. Ak sa však spýtate na to, kedy prvý raz zažila orgazmus a odkedy masturbuje, spadne vám sánka, pretože si nespomenie. Údajne to robila odkedy jej pamäť siaha. Takže to bolo podstatne skôr, ako mnohí iní rovesníci vôbec objavili tajomstvá rozkoší.

Masturbuje aj celý deň
Nielenže miluje sex, ona sa hráva aj sama so sebou. Okrem toho, že neraz zmeškala do práce, pretože neodolala možnosti ukojiť sa, ona si niekedy robí aj masturbačné maratóny. Priznala, že má dni, kedy sa jej nechce ani vyjsť z postele. A okrem toho, že sa uspokojuje každý deň, má aj dni, kedy to robí znova a znova. Až do úplného vyčerpania tela a potom si pospí a pokračuje. Miluje dráždiť sa stále dookola a robiť si dobre. Veď čo môže byť lepšie?