MENU
Menu

Sexy Pipka Angie Moon – extrémne sexy v bielizni aj bez nej

Sú ženy, ktoré nikdy nechytíme za zadok, nikdy s nimi nezažijeme polohu 69 ani obyčajného misionára. Avšak to neznamená, že s nimi nemôžeme stráviť príjemné chvíle a neosviežiť si s nimi deň. Jednou z takých krások je Angie Moon. Hviezda z erotického biznisu, ktorá sa postará, že deň bude pre vás o niečo bohatší. Len čo pohľadom skĺznete do našej galérie. Úroveň potešenia, ktoré si potom s ňou zvolíte, je už čisto len vo vašej réžii.

Angie Moon – extrémne sexy v bielizni aj bez nej
Rodáčka z Moskvy
Predstavovať rodáčku zo Petrohrad je trochu zložité. Pretože ako ona sama priznala v rozhovore pre Playboy, nie je príliš na odhaľovanie súkromia. Ak teda nebudeme brať za súkromie jej intímne oblasti. Rusko nie je krajina, kde je more teplé a letá horúce a tak príliš skúseností s opaľovaním na plážach nemala. Na skutočnú letnú dovolenku sa dostala vo veku, keď už nosila aj vrchný diel plaviek. Okamžite pochopila, že nie je pre ňu. Studený, vlhký, ťažký, lepšie sa jej plávalo bez neho. A keď už nemá vrch, stiahla si aj nohavičky a kúpala sa nahá. Preto sú jej domovom nudapláže a doslova sa na nich udomácnila. Aj keď ide na dovolenku, nehľadá hotely podľa počtu hviezdičiek, ale podľa toho, ako tolerujú nahotu. Ona totiž nemá rada plavky ani žiadne iné obmedzenia.

Po tridsiatke stále štukou
Má už tridsať za sebou. Nemá však deti, len plnú hlavu plánov. Chce si ešte splniť pár erotických výziev. Napríklad nomináciu na porno Oskaroch, kam sa zatiaľ neprepracovala. Pracuje však s tými najlepšími v oblasti. Je ženou, ktorá si ide za svojim cieľom a cestu si užíva. „Milujem svoju právu a je pre mňa potešením, ak robím radosť aj mužom, ktorých som nikdy nevidela," vyslovila nahlas. A radosť vie priniesť aj k nám.

S pohľadom dračice
Toto dievča nie je žiadnou sladučkou bábikou. Má havranie vlasy a okolo krku najradšej nosí obojok. To prezrádza, že už nie je ženou, ktorá by bola na romantickú večeru, ale skôr na akciu. Pozrite sa jej do očí, ktoré prezradia všetko. Načo chodiť okolo horúcej kaše, tráviť sa, ako nám ide o spoločné chvíle, keď cieľom je aj tak rodeo v posteli. Ona svojim obojkom jasne dáva najavo, kde je rada a kde je jej miesto. Okolo horúcej kaše skrátka nechodí.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia