MENU
Menu

Sexy Pipka Kate Bloom – žiarivý úsmev a neutíchajúca chuť

Práca v erotike nebola nikdy prechádzka ružovým sadom. Nie každá žena má na to žalúdok, hoci by vagínu aj prsia mala. Kate Bloom je zasa trochu iný prípad. Podľa poprsia by ste tipovali, že veľkú kariéru neurobí. Ale ona má zasa žalúdok a poriadny...

Kate Bloom – žiarivý úsmev a neutíchajúca chuť
Predviedla všetko, čo bolo nutné
Ukázala nahotu, roztiahla nohy a jej tvár, ktorá sa ponáša na bábiku, doplnila pekným telom. Prirodzene nahým. Má 20 rokov, pochádza z Kalifornie a rozhodla sa so svojim životom spraviť veľké veci. Po prvé nechce ani deň sedieť kdesi v nudnej práci. „Život je príliš krátky a vzácny, aby sme ho prežili niekde v kancelárii, v strese, strachu zo šéfa a v robote, ktorá nás nebaví," povedala v jenom z rozhovorov, ktorých síce nedáva veľa, pretože radšej preferuje reč tela. Ak si jej slová vezmem k srdcu, má pravdu. A potom sa už na jej kariéru nikto nemôže pozerať krivo.

Žalúdok jej pomohol
Nie každá žena sa odhodlá na to, aby ju každý deň v práci čakala horda mužov so vztýčenými penismi. Kate Bloom si to však užíva a označuje nahých chlapov za príjemné pracovné prostredie. Keď príde na lámanie chleba, tak toho od mužov dokáže aj dosť zniesť. Už neraz jej dobrý žalúdok zachránil scénu pri bukake. Aj vďaka nemu sa dokázala vypracovať na ženu, ktorá má povesť tej, čo sa nezloží. Právom, pretože nielen veľa vydrží, ale aj vypije. Znalci drsnejšieho žánru už budú vedieť, čo to znamená.

Bábika na scéne
Pre jej mladý vek, rozkošnú tváričku a jemné vlásky ju volajú bábika. Na pľaci sa na ňu všetci tešia. Muži preto, že ich spraví šťastnými a dovolí im vojsť do malého súkromného raja jej tela. Producenti, filmári aj celý filmový štáb zasa vždy ocenia kvalitu práce, ktorú odvedie. No a na konci sme spokojní aj my diváci, ktorí sa ňou môžeme potiť potešiť na počkanie. Tak ako v našej galérii. Ukáže to podstatné a nie je ako ostatné ženy, ktoré sa len usmejú. Ona k tomu úsmevu pridá všetko, čím nás žena môže potešiť najviac na svete.