Menu
zdroj: Erocurves/dakotaskye
Dakota Skye.

Sexy Pipka Dakota Skye: Blondínka, ktorá pred chlapmi niť netají

Sedem rokov odrobených v priemysle pre dospelých. To by ste si povedali, že už ide o poriadne vyzretú MILF, ktorá má odjazdené toľko, čo starý Chevrolet. Pravdou ale ostáva, že starou vôbec nie je. Má 26 rokov, ona iba začínala skoro.

A čo sa týka toho jazdenia, tam je jednoducho najvyššia trieda americkej klasiky. Sex ju baví a ona nie a nie prestať vytáčať mužom tachometer.

Mala chuť dávať nohy od seba
Každý radšej spôsobuje svojmu telu rozkoš namiesto nepríjemných pocitov. Dakota Skye pochádzala z bežných rodinných pomerov v Tampe na Floride. Chodila do štátnej školy a mala množstvo kamarátov aj kamarátok. V puberte si prešla mnohým. Ako spomína, tak aj situáciami, keď sa jej kamarátky rezali žiletkami a fandili poškodzovaniu tela. No ona v tom nevidela nič zdravé, dobré, ani príjemné. radšej si siahla do rozkroku a oddávala sa slastiam, ktoré jej telo poskytlo. Asi pre negatívnu skúsenosť z minulosti, nie je Dakota ženou, ktorá by kývla v sexe na všetko. Sado-maso je za hranicou, ktorú dovolí. Napriek tomu, že ponuky boli, muži čo k nech chceli prísť s bičíkom, nepochodili.

V sexe si vyberá to najlepšie z najlepšieho
Dakota je svieža a sladká blondínka. S dokonalým telom, prirodzenými prsiami, hebkou pokožkou a úsmevom, ktorým ak vás ovlaží, tak ste srdcom namäkko a skameniete ako soľný stĺp niže pása. To je kombinácia, ktorá každého muža dostane do slepej uličky. Vernosť zlyháva, objavujú sa hriešne myšlienky a Dakota svoju moc dobre pozná. Už keď prišla do porna ako 19 ročná šelma, mala skúsenosti zo stredoškolského života, počas ktorého sa naučila rozoznať mužov, ktorí sú dobrí milenci na prvý pohľad. Ešte v momente, keď majú nohavice zapnuté. Výsledok? Dakota sa dnes neuspokojí so sľubmi a prázdnymi slovami. Jediné čo chce, sú výsledky v podobe jej orgazmu. Slabí milenci u nej nedostanú šancu.

Divoška, ale stále milá
Má v sebe kus dominancie. Radšej ona vezme do rúk opraty, ako by sa  mala slepo prispôsobiť mužským želaniam. Dakota si stanovila cieľ byť porno herečkou, kým ju bude baviť sex. Za sedem rokov údajne ani raz nezaváhala, či ísť alebo nejsť do práce. Zdá sa, že má teda ešte poriadne dlhú kariéru pred sebou. A my musíme zhodnotiť, že pri pohľade na jej telo, bude mať čo ponúknuť aj o mnoho rokov neskôr.