Menu
zdroj: Erocurves/sophialeone
Sophia Leone.

Sexy Pipka Sophia Leone: Latino diva, ktorá je najradšej pred kamerou

Poďte si s nami pripomenúť, ako vyzerá leto. Sophia Leone je splnomocnenkyňou letných dní, počas ktorých nás zahrieva.

Je to americká pipka so španielskymi koreňmi. Preto ak je exotika presne to, čo vám je po chuti, tak máte vyhraté. Zahreje, poteší, spraví deň ako skutočne horúce letné ráno.

Začínala v pätnástich
Obaja jej rodičia pricestovali do USA zo Španielska a tak Sophia nie je len latino kráska, je to v podstate čistokrvná Španielka, ktorá sa však narodila na Miami. Jej atraktívny vzhľad bol lákadlom pre mužov aj spolužiakov a preto nezačala v pätnástich len so sexom, ale s kariérou. Ako je to možné? Jednoducho. Mala tanec v krvi a  začala sa živiť tancovaním pri tyči. pri všetkej počestnosti. V ľahkých šatočkách, lákavých výstrihoch, nerobila striptíz, ale muži mali plné predstavy jej šťavnatej postavy. Reprezentuje totiž plnokrvné španielky. So sexepílom, vášňou, super zadkom aj nádhernými prsiami.

Erotika si ju počkala
Verejne sa nevyzliekala, neverejne si vedela nahotou privyrobiť už pred dovŕšením dospelosti. V celom Miami bola známou vstupenkou mužov do raja. Preto len čo sa prehupla cez osemnásť rokov, išli sa o jej telo pobiť prestížne porno agentúry. Mala dobré srdce aj telo a preto sa rozhodla, že nebude skúpou. Namiesto exkluzívnej zmluvy podpísala dohody s viacerými agentúrami a čo je zrazu pracovný kalendár naplnilo čistým sexom.

Talentovaný rozkrok
Nedá sa pomýliť. Šarmantná Sophia sa za južanskú krv nehanbí. Má olivovú pokožku a husté tmavé vlasy. Čo treba odhalí, čo z nej robí dospelú ženu, nechá príjemne upravené. Jej kvality potvrdili v roku 2017 aj nominácie na XBIZ Awards v kategóriách nováčik a najlepší sex vo dvojici. Na konte má už viac ako dvestovku filmov a tisíce fotografií. Ideálna kombinácia na sychravé dni.