Menu
zdroj: Erocurves/laneygrey
Laney Grey.

Sexy Pipka Laney Grey: Ukazuje krivky, aké sa len tak nevidia

Máte radi ženy s prirodzenými prsiami? Presne ten typ, čo má poddajné a krásne tvarované prsia s malými bradavkami na lákavých dvorcoch. V takom prípade klikajte do galérie. budete nadšený, že takéto ženy stále majú chuť odhaľovať svoje prednosti.

Hopom k jej nohám
Krásne dve dvojky uvádza aktuálne ako svoj vek, ale sedí to aj na jej hrudník. Veľmi príjemné dvojky, ktoré majú správny tvar, aby priam hladko padali do mužských dlaní. Čisto prírodné, nie je na nich vidieť, že by sa pod pokožkou tlačila umelá hmota. Predstavte si ten zážitok, že jej vojdete nečakane pod tričko a zacítite krásne vnadné rozmery. Podprsenku nenosí, pretože ju nemá rada a ani nemusí. Jej prsia pekne držia a ak jej náhodou spod trička vykukujú bradavky, neberie to ako zlé znamenie. Práve naopak, rada ukáže, že ich nemá malé ale lákavé.

Stále v zábehu
Niečo vyše roka stojí nohami pevne na pôde erotickej krajiny. Aj z toho možno vnímať jej nadšenie. „Áno, orgazmy, predstieram,“ hovorí pri otázke, či si sex pred kamerami užíva. Na druhej strane však dodáva, že to nie je pravidlo. Občas sa jej stalo, že bola schopná vyvrcholiť, ale pravda je taká, že čo nestihne v práci, to dobieha doma. Jej telo je hladné po erotických zážitkoch. Je jedna z mála žien, ktorá keď príde z práce domov, tak nepovie svojmu partnerovi, že je unavená. Práve naopak, ostáva dokonale rozbehnutá. Pretože to, čo herci iba zahrajú, musí jej partner pretaviť do reálneho finále.

Nemá jeden typ chlapa
Laney Grey miluje, ak si môže užívať. Preto sa nechce nechať obmedzovať. Aj svalnatý muž môže byť zlý milenec a aj nositeľ menšieho penisu dokáže prekvapiť svojou technikou,“ hovorí pri otázke na to, akých mužov do postele preferuje. Nechce teda súdiť skôr, ako sa sama nepresvedčí o kvalitách. Nechce sa nechať obmedzovať, ona si chce jednoducho len užívať. Preto ak sa túžite dostať medzi jej nohy, nemusíte vyzerať ako Adonis. Ale potrebujete jej zabezpečiť orgazmus. Druhé šance totiž nedáva. V galérii však neodvráva a snívať o nej môžete v akejkoľvek podobe aj polohe.