MENU
Menu
a

Sex a flirt Päťdesiatnička, ktorú by ste chceli mať v posteli. Z tej postavy sa postaví

Keď sa povie žena po päťdesiatke, mnoho z nás si pomyslí, že to je už kaliber pre staršie páky. Lenže existujú výnimky. Aj v prípade, že nie ste zaťažený na kategóriu MILF, pri Lee Su Jin sa vám rozbúcha srdce a vybuchne rozkrok.

Nielenže to je exotická ázijská dáma, ale predstavuje šťavnatú ženu, ktorá vyzerá, akoby len včera vyhrala súťaž krásy. Má pritom 51 rokov, ale zjav minimálne o polovicu mladšej.

 

Bohyňa večnej mladosti
Sociálne médiá si Lee Su Jin začali všímať už pred štyrmi rokmi, keď sa na internete objavili fotografie s jej dcérou pri ktorej nevyzerala ako mamina, ale ako jej sestra. A to ešte aj mladšia. Oslavné komentáre na mamu poriadne rozčertili práve dcéru, ktorá sa od matky na nejaký čas dištancovala a viedli tichú vojnu o mladosť. Nakoniec sa zmierili a dnes sa objavujú na Instagrame opäť spoločne. No a dcére už nevadí, že jej rovesníci sa skôr pýtajú na rande s jej mamou. Už si zvykla. Pretože s bohyňou večnej mladosti, ako Lee volajú, sa jednoducho nedá pretekať.

Žiadne vrásky ani operácie
Keď sa Lee Su Jin prvý raz objavila na internete, mnohí ju obviňovali z plastických operácií. Žena však dnes vyzerá rovnako ako v roku 2016 a odvtedy je dokladované, že neabsolvovala žiadny omladzujúci zákrok. Ak si porovnáte jej fotky, prakticky sa jej tvár nezmenila a ani vrásky nepribúdajú. Lee Su Jin pritom odmietla, že by niekedy skrášľovacie procedúry absolvovala. V porovnaní s  fotografiou z roku 1998 sa Lee Su Jin síce zmenila, ale nemôže byť ani zmienka o zostarnutí. Iba o zmene. Táto Kórejčanka je absolútnym dôkazom, že vek je skutočne len číslo. Povedzme si otvorene, kto z nás by si pri tejto žene nechcel overiť, či je mladá len v tvári, alebo aj nižšie?

Zdravý životný štýl
Fitnes centrum navštevuje štyrikrát do týždňa, jedáva len zdravú a vyváženú stravu a pravidelne sa stará o svoju pleť. Pracuje ako zubárka a toto povolanie ju napĺňa. Navyše ako sama hovorí je nevyliečiteľnou optimistkou. Všetko v živote má tak vymaľované peknými farbami a to prispieva k tomu, že nestarne. Tvrdí, že uponáhľaný život, stres v práci a negatívne myšlienky sa jej života nikdy netýkali. To jej údajne dovoľuje nestarnúť. Okrem Lee sa však na svete objavili aj iné bohyne večnej mladosti. Napríklad 49-ročná modelka Risa Hirako , 52-ročná Instagramová influencerka Puspa Dewi alebo 44-ročná taiwanská dizajnérka Lure Hsu. Zaujímavé, že sú všetky aziatky. Žeby tam niekde mali prameň večnej mladosti?