MENU
Menu
a

Sex a flirt Najhorúcejšie tipy na online randenie: Vďaka nim vám neodolá

Nová známosť je vždy lepšia ako ostať single. A hoci spoločnosť pravačky poznáte už dokonale, desať prstov vám môže priniesť ešte nečakané pôžitky. Ak ich použijete správne. Napríklad na správnu online komunikáciu.

Online je nová kaviareň
Baliť ženy v kaviarni je dnes už trochu akoby ste sa na prvé rande dotiahli vo fraku. Stará generácia už dávno nemôže zabodovať o mladé čajky. Preto ak chcete niečo mladé, svieže a moderné, musíte zapojiť svoje prsty aj hlavu a byť nápadný na internete a v online prostredí. Pretože práve tu dnes baby trávia najviac času. Preto potrebujete zaujať tak, aby s vami prehodila správy, pár smajlíkov, časom možno sexting, ale dostali ste sa aj k osobnému kontaktu.

Buďte super, ale nie dokonalý
Čo urobíte, ak uvidíte profil ženy, ktorá vyzerá ako katalógová modelka. Zrejme ju preskočíte a idete k tej, ktorá sa vám páči, ale vyzerá skrátka obyčajnejšie. Takto postupujú aj ženy. Ale pozor. S tým rozdielom, že nepreskakujú profily len modelov, ale aj nafúkancov, mačo samcov, očividne namyslených mužov. Aj tých, čo sa často fotia pri luxusných autách. Obvykle požičaných alebo sú len opretí o kapotu. Preto si spravte profil, ktorý bude o vašom reálnom živote. Vtedy môže žene bliknúť v hlave maják, že máte toho spoločného naozaj dosť.

Buďte vtipný
Najviac sa cení, ak viete ženu rozosmiať. Ak to zvládnete písmenami na diaľku, máte vysokú šancu, že ju rozosmejete aj naživo, keď zapojíte ešte aj svoju charizmu. Navyše ak ženu rozosmejete, má okamžite pocit, že ste jej niečo dali. A na oplátku dá aj ona.

Povedzte, čo chcete
Online prieskumy inzertných stránok zistili šokujúcu informáciu. Mnoho ľudí presne nevie definovať, čo od partnera očakáva. Preto ak chcete byť iný, javiť sa ako ten, čo je fajn a vystupuje z davu, zadefinujte presne, aký ste a čo hľadáte. Po prvé to nielenže potenciálnu partnerku zaujme a má možnosť s vami zarezonovať, ale ukáže aj váš charakter. Ste rozhodný, viete, čo chcete a idete si za svojim. To je pre ženy magnetická kombinácia.

Dajte jej šancu hovoriť
Ženy nemenia frajerov kvôli malým svalom, malému penisu, alebo nebodaj malej porcii sexu. Ani nápad. Kvôli nepochopeniu, kvôli tomu, že ich nepočúvajú a nemajú si s nimi čo povedať. No a hodiny online diskusií dávajú priestor, aby ste boli iný. Ženy nechcú čítať o tom, aký ste dokonalý. Ony chcú čítať, že ich viete počúvať.