MENU
Menu
Private Jewel.

Sexy Pipka Private Jewel: Blondínka s prirodzeným šarmom vás očarí

Kanada je krajinou, ktorá mnohým mužom lahodí svojou klímou, hokejom aj ženami. Tie sú seversky krásne, ale aj južansky vášnivé. Sú to ženy, ktoré vám stiahnu spred ohanbia javorový list a zohrejú vás ústami.

Keď sa Private Jewel pýtali v mladosti, čím by chcela byť, odpovedala, že herečka. Tam to skončilo. Na žáner sa nepýtali a ona bola rada.

Všetko prišlo postupne
Mala čerstvých osemnásť, keď sa niekoľkokrát uchádzala o filmové úlohy. Nie veľmi úspešne, hoci často sa jej snažili režiséri nájsť aspoň malú úlohu, pretože vedeli, že pre ich film by bolo jej telo obohatením. Až neskôr  pochopila, že učiť sa dlhé dialógy, nie je pre ňu vôbec lákavé ani zábavné, ale čo sa týka roztiahnutia nôh, tak v tom je absolútna majsterka a zvládne odohrať dlhé hodiny takýchto scén a prakticky bez prestávky. Dnes má na krku tridsiatku, ale hádali by ste jej tie roky? Veď vyzerá akoby len včera nosila na hrudi maturitnú stužku.

Stávka na istotu
Vedela, že v živote neprehrá, ak staví na seba, na svoje telo, nadanie a na to, že vie byť k mužom naozaj milá. V jej prítomnosti sa všetci menia na tých, ktorí chcú byť milujúcimi manželmi, otcami aj partnermi. Ak nie na celý život, aspoň do rána. Jej kariéra pornoherečky po pár hodinách natáčania a úvodných opatrných pokusoch nabrala poriadne grády. Už to nebola žiadna nevinná blondínka, ale mašina, do ktorej sa zmestia štyria muži naraz. Ako je to možné? Áno, jej telo dokáž pojať aj viacerých mužov do jedného otvoru a v tom sa skrýva časť jej výnimočnosti.

Prirodzenosť si cení zo všetkého najviac
Druhou jej veľmi pozitívnou stránkou pre oblasť erotiky je prirodzenosť. Miluje pekné ženské tvary a nie prefabrikáty. Preto si nedala upraviť poprsie a keď ju muži na scéne aj v súkromí hladkajú, pod rukami cítia skutočnú ženu a nie plastovú bábiku. Vychutnajte si tie krivky nahé, zvodné, oblečené aj v erotickej bielizni. Skrátka také, ako každému chlapovi ulahodia na počkanie.