MENU
Menu

Sexy Pipka Angelika Gee: Stavila na čistú ženskú prirodzenosť

Angelika Gee medzi ostatnými modelkami tak trochu vyniká. Nepotrpí si na drahé oblečenie, nepotrebuje sa denne týrať v posilňovni a po fotení odmieta výrazné retušovanie. Stavila totiž na prirodzenosť, pretože dobre vie, čo chlapi naozaj chcú.

Zvodný úsmev a dobrá večera. To je podľa Angeliky základný recept na to, aby sa rande posunulo na ďalšiu úroveň. Dokonale ovláda umenie navariť tak, aby mal človek veľa energie, ale zároveň nepociťoval ťažkosť. Servírovanie hlavného jedla doplní úsmevom a jej partner hneď vie, že dezertu sa dočká až v posteli.

Angelika stavuje všetko na typickú ženskosť. Avšak len počas randenia. V bežnom živote je dravou šelmou, ktorá si vie vydupať to, čo chce. V modelingu musí mať človek ostré lakte a táto žienka nimi naozaj disponuje.

S úsmevom tvrdí, že tvrdšie to má rada aj za dverami spálne. Prekvapila tým už mnohých mužov, ktorí na základe predchádzajúcich skúseností s Angelikou čakali v posteli jemnú dámu. Opak je však pravdou. Nik jej ale zatiaľ z postele neušiel, má totiž rozumne stanovené hranice. A prekračuje ich len výnimočne.