Menu
zdroj: Erocurves/emilyright
Emily Right.

Sexy Pipka Emily Right: Zo slušného dievčaťa prvotriednou divoškou

25-ročná Emily Right si jedného dňa povedala, že už má jednoducho po krk obyčajnej práce. Išla na kasting a čo nevidieť sa stala herečkou vo filmoch pre dospelých.

Slušne vychovaná Kalifornčanka Emily Right dostala dobré vzdelanie a mala slušné zamestnanie. Tvrdí však, že kdesi v jej vnútri bola vždy divoška, ktorá sa drala na povrch. Emily sa ju teda raz rozhodla vypustiť a od tých čias sa jej ju už nepodarilo skrotiť.

Filmy pre dospelých kedysi pozerávala tajne a s ostychom. Ani jej nenapadlo si nejaký pozrieť s partnerom a už vôbec nie si počas jeho sledovania robiť dobre. Dnes sa však jej prístup otočil o 180 stupňov a rada si pozrie aj niektorý zo svojich vlastných filmov.

Doma má slušnú zbierku nielen profesionálnych videí, ale aj tých, ktoré si nakrúca len pre vlastnú potrebu. Emily tvrdí, že chlapi s natáčaním prakticky vždy súhlasia, a tak má doma dobrú stovku krátkych filmov, v ktorých hrá hlavnú rolu. Je vidieť, že práci sa rada venuje aj v súkromí a pracuje na sebazdokonaľovaní.