Menu
zdroj: Erocurves/daphnedare
Daphne Dare.

Sexy Pipka Daphne Dare: Dievča, ktoré ukáže vždy viac, ako čakáte

Modeling. To magické slovo, po ktorom prahne každá žena. Aj pre Daphne to bola výzva ukázať, že vie byť krásnou aj keď má len 152 centimetrov.

Hoci vyrástla, ostala tak stále dievčatkom. To sa ukázalo ako problém na módnom móle, ale na bielom gauči má malá výška aj veľké výhody. Študentku nikto nezahrá lepšie.

Rada sa hrá, rada sa ukáže
Má 23 rokov, je to kalifornské žieňa vyhriate slnkom. Erotickou modelkou sa stala pred rokom. Dovtedy to skúšala ako modelka v módnom priemysle, ale zistila, že ak je nahá, tak dokáže mať omnoho viac práce. Vykašľala sa teda na predvádzanie najmenších čísel ženského oblečenia a dala zo seba dole konečne všetky zbytočnosti. A hoci prsia nepatria k ozrutným, k tomu nežnému malému telu dokonale pasujú. Vie zahrať školáčku tak dokonale, že práve vďaka jej postave by ste neuverili, že na pľac neprišla z hodiny matematiky.

Šikovná a obľúbená v kolektíve
Vďaka svojej nízkej výške a váhe len 42 kilogramov sa  Daphne Dare stala veľmi obľúbenou pri milostných scénach, pretože na akrobatickejšie pozície s ňou si trúfnu aj muži, ktorí nemajú svaly kulturistu. Zdvihnúť ju nie je problém a jej výška, ktorá ju diskvalifikovala z modelingu, je v porne šik. „Zmestím sa prakticky do každej scény,“ laškovne sa smeje keď si dáva nohavičky dole. Daphne Dare je hravá samička, ktorej energiu do života vlieva permanentné sexuálne napätie.

Budúcnosť plná príležitostí
V erotickej brandži je len jeden jediný rok, takže sa nedá hovorí o tom, koľko má toho sa sebou. Jej scenár je však veľkoplošný. Obsahuje od sólo scén cez lesbické avantúry aj skupinové radovánky. Preto sa dá očakávať, že o nej ešte budeme počuť. Toto mýtické meno si dobre zapamätajte. Pretože k tejto modrookej blondínke dokonale pasuje. Daphne bola totiž podľa gréckych bájí dcéra riečneho boha Péneia a najkrajšou z nýmf. A ona je skutočne takou malou,  rozkonšou nymfičkou. Sex totiž môže za každých okolností a keď muž podá aj ten najlepší výkon, málokedy jej to stačí bez ďalších opakovaní.