Menu
zdroj: Erocurves/elizaibarra
Eliza Ibarra.

Sexy Pipka Eliza Ibarra: Američanka s priam neuveriteľnou výdržou

Áno, áno, je to kráska. Odpredu, odzadu, odspodu, z každej strany. Poteší milovníkov štíhlych nôh, pekného poprsia. podpätkov, erotickej bielizne aj foot fetišu.

Prakticky neexistuje možnosť, že by ste na nej niečo neobdivovali. Dokonca je tak trochu intímnou exotikou medzi bežnými ženami. V nohavičkách totiž skrýva chutný, upravený, ale stále chumáčik.

Nedala sa prevalcovať
Eliza Ibarra je krásna 23-ročná žena z Kalifornie. Najzaujímavejšie na nej je, že nepatrí do radu tuctoviek. Keď pred dvoma rokmi vstupovala do porna, spýtali sa jej, či si nechce ochlpenie odstrániť. Ona odpovedala, že maximálne upraviť. Má rada ozdobu na svojom tele, ktorá mnohým mužom na ženách dnes chýba. Tak aspoň takto, na diaľku, inšpiratívne a možno by nebolo od veci pošepnúť tajomstvo jej úpravy aj vašej polovičke. Veď krásnymi ženami sa nemusíme len potešiť, ale aj inšpirovať pri obohatení sexuálneho života.

Kúsok latina
Je to Američanka, ale exotické na nej nie je len prirodzenie, ale aj latino črty. Krásna olivová pokožka. Z jej tela priam cítiť závan horúcich letných lúčov. Ak ste zaťažení na náruživé krásky, Eliza Ibarra by vám určite nemala ubziknúť z hľadáčika pozornosti.

Ťahá ako komín
Ak by ste chceli vedieť, čo je jej silnou stránkou, tak je to orálny sex. Bežné baby vydržia tak desať minút, profesionálky pätnásť, pornoherečky 30, ale Eliza Ibarra dokázala absolvovať štvorhodinový maratón orálneho sexu. V jej ústach sa striedali chlapi ako na bežiacom páse a ona ich leštila perami a jazykom. Vznikol z toho zaujímavý zostrih a zdá sa, že Eliza celý tento počin absolvovala bez ujmy. To, či dokázala na druhý deň niečo prehltnúť už nevieme, ale výsledkom jej snaženia bol vysoký záujem o jej telo a mnoho zmlúv s agentúrami zvučných mien. Preto dnes môžeme jej krivky obdivovať v takom rozkošnom počte videí a obrázkov.