Menu
zdroj: Erocurves/skylargreen
Skylar Green.

Sexy Pipka Skylar Green: Blondínka, ktorá je skutočne šťavnatá

Jej rodiskom je Oklahoma a vo februári oslávi 28 rokov. Má 153 centimetrov, narodila sa v znamení vodnára a to vypovedá mnoho aj o jej životnom nasadení a dobrých aj tých temnejších vlastnostiach.

K nim patrí napríklad vášeň pre telesné rozkoše. Poďme sa však pozrieť aj na zaujímavejšie informácie, ako dáta z jej občianskeho preukazu.

Dlhé vlasy a široký nielen úsmev
Zelené oči a blond vlasy. Kombinácia, ktorá u mnohých mužov vyvoláva vlny vzrušenia dokonca bez toho, aby sa pozreli na telo. Ale ani to pri Skylar Green nie je sklamaním. Dlhé roky sa venovala gymnastike a aj dnes je fitnes spôsob života, ktorý ju udržiava doslova šťavnatú. Veď o tých pevných dvojkách sa nedá povedať nič iné, ako že majú šťavu a keď zídeme medzi jej nohy, aj tam je šťavy ako v šťavnatej broskynke. Skylar Green sa pritom netají, že k vzrušeniu jej veľa netreba a nohavičky môže po chvíli žmýkať.

Vie sa zladiť
Skylar Green má sklon k móde nielen čo sa týka večerných šiat, ale napríklad aj spodnej bielizne. Pretože zatiaľ, čo bežné ženy sa snažia zladiť napríklad kabelku s topánkami, tak Skylar ladí nohavičky so svojimi očami. Potom sa nečudujte, ak  neviete, kam pozrieť skôr. Či do očí, alebo na mapu jej tela, ktorou by ste sa chceli dostať k jej nahému rozkroku.

Suseda odvedľa
Nielenže sa narodila v Oklahome, ale dodnes je jej rodiskom. Chalani a muži ju doma poznajú. Už od mladosti, keď sa spolu oddávali poznávaniu tiel za kríkmi na školskom dvore. Dnes tiež nepohrdnú pohľadom, je to pre nich večné dievča od vedľa. Veď si to len predstavte. Baba s ktorou ste sa v škole predbiehali v rade na obed, odpisovali jej zo zošita, zrazu rozťahuje nohy a vy jej pozeráte medzi ne. To nie je príbeh z porno filmu, kde je hlavnou hviezdou, ale bežný život mužov z jej okolia. Trochu im závidíme, ale našťastie ten pohľad si môžeme dopriať všetci spoločný. Tak sa ním pokochajte, hoci vám táto sexica nepôjde okolo domu po chodníku. No do predstáv sa vkradne ľahko ako šelma vo vysokých podpätkoch.