MENU
Menu

Zdravie VIDEO: Bizarná diagnóza: Dievčaťu denne vyťahujú z očí mravce

Existuje veľa zvláštnych chorôb, no tá, ktorou trpí len 11-ročné dievča z Indie, je naozaj bizarná. Z očí jej totiž vyberajú mravce.

VIDEO: Bizarná diagnóza: Dievčaťu denne vyťahujú z očí mravce
Pred pár týždňami sa dievča menom Ashwini sťažovalo na veľké bolesti v očiach. Rodičom povedala, že sa cíti, akoby jej niečo zavadzalo pod buľvami. Otec s matkou teda dievča zbežne prehliadli a našli mravca. Vybrali ho a ďalej problému nevenovali pozornosť. Predpokladali, že sa tam hmyz dostal náhodou. Netrvalo však dlho, kým sa ich dcéra začala opäť sťažovať na bolesti. Znovu sa jej pozreli na oči a našli oveľa viac mŕtvych mravcov, a tak ju vzali do nemocnice.

FOTO: Stromový muž podstúpil 24 operácií, napriek tomu mu z rúk vyrastajú...

Lekár Ashwininým rodičom povedal, že mravce sa jej do tela zrejme dostali cez uši a nejakým spôsobom sa dostali až k očiam. Predpísal dievčaťu kvapky, ktoré mali zmierniť bolesť, tie však problém nevyriešili. Rodičia dcére stále každodenne vytiahnu z očí päť až šesť kusov hmyzu.

Ojedinelá choroba: Chlapec je alergický na všetky potraviny, výnimnkou sú len...

Otec s matkou sa boja, že Ashiwnu posadol nejaký zlý duch. Vzali ju teda k astrológovi, ktorý im povedal, že mravce sú výsledkom kliatby zvanej Naga Dosha. Našťastie ju zobrali aj do väčšej nemocnice, kde sa doktori snažia vedeckou cestou zistiť, ako je možné, že dievčaťu treba z očí stále vyťahovať mŕtve mravce.

Autor: Liam
Foto: Youtube

DISKUSIA
13.4. 2018 15:00
Diskusia