MENU
Menu

Zdravie Šialená módna vychytávka: Muži si nechávajú bieliť penis

Aj vy ste si všimli, že váš penis má tmavšiu farbu, ako jeho okolie? Nie ste jediní. Všimli si to aj thajskí metrosexuáli a rozhodli sa, že toto prírode tolerovať nebudú. Išli do bielenia.

Šialená módna vychytávka: Muži si nechávajú bieliť penis
Tmavší od puberty
Penis sa nám mužom rodí rovnakej farby ako ostatné telo, ale tento stav trvá iba do puberty. V nej sa jednoducho penis „opáli" aj bez toho, aby ste fandili nudizmu. Nie je celkom jasné, prečo sa tak deje, ale úlohu zohráva skôr genetika a viac melanínu, ako neustála ručná práca, ktorou by sa penis „zašpinil". Lenže thajskí muži sa skrátka s touto zmenou neradi stotožňujú a teraz majú možnosť mať penis ako kojenci. Teda aspoň rovnakej farby.

FOTO: Škaredé deti na obrazoch: Maľby, ktoré vás určite pobavia

Biely Pikachu
Klinika estetickej medicíny Lelux neďaleko Bangkoku spustila v mužských kruhoch doslova hystériu, keď začala ponúkať laserové bielenie penisu. Začala počas minulého leta a dnes sú už na svete prvé úspešné referencie mužov. Tí si nevedia vynachváliť, že po zhodení trenírok má ich Pikachu, thajský slangový názov pre penis, rovnako čistú farbu ako vyholená pokožka v okolí. Lenže každý špás niečo stojí.

Muž tvrdí, že 20 rokov bojuje s mimozemšťanmi. Vraj ich zabil už 18

Nebude to zadarmo, ani na počkanie
V Thajsku je 650 dolárov podstatne vyššia čiastka ako u nás, ale muži neváhajú zaplatiť presne túto sumu za „čistejší" penis. Aby klinika uspokojila všetky žiadosti, tak pracuje na štyroch mužoch denne. Tí však musia na operačný sál päťkrát, aby sa mohli pochváliť skvelým výsledkom. Záujem je tak veľký, že je potrebné si zákrok rezervovať týždne dopredu, a záujem stále rastie.

Podstúpili plastické operácie a zasekli sa na letisku. Dôvod vás pobaví

Vyskúšate na vlastnej koži?
Na bielenie penisu sa používa špeciálne laserové zariadenie určené na prácu s pigmentom. Je oficiálne uznané ako zdravotnícka pomôcka thajským ministerstvom zdravotníctva. Prístroj funguje na znížení hladiny melanínu v pokožke, čím sa dosiahne jej ružová farba. Lenže táto procedúra, hoci zatiaľ nie sú známe žiadne jej vedľajšie účinky, nemusí byť tak neškodná. Príroda nám totiž do trenírok tmavý penis zrejme nedala iba pre zábavu. Preto aj lekári v Thajsku upozorňujú, že bielenie môže predstavovať aj riziká. No túžba mať svetlejší penis ich varovania prekričí.

DISKUSIA
15.1. 2018 20:00
Diskusia