MENU
Menu

Zdravie Necítil bolesť: Pri nehode ho prepichol strom, v nemocnici si robil selfie (18+)

Naštve vás, keď vám do prsta zadrie trieska? Skúste sa vžiť do kože Ivana Krausouskiho. 36-ročný bieloruský paraglajdista totiž akoby zázrakom prežil niečo, čo sa podobá na stredoveké narazenie na kôl. Ramenom mu prešla nie trieska, ale rovno celý strom.

Necítil bolesť: Pri nehode ho prepichol strom, v nemocnici si robil selfie (18+)
„Myslel som len na to, že som v poriadku," povedal bieloruským médiám po svojej brutálnej nehode. Keď mu praskol padák, zrútil sa do hustého lesa. „Chcel som vstať, ale zistil som, že nemôžem. Niečo ma vzadu držalo. Pozrel som sa doprava a zbadal som kmeň, ktorý mi trčal z ramena."

VIDEO: Nehoda na horskej dráhe: O život mohlo prísť 60 ľudí

Strom Krausouskiho prepichol smerom spredu dozadu. Našťastie si bol schopný privolať pomoc, ktorá prišla pomerne rýchlo. Jedným zo záchranárov bol aj spolužiak zraneného muža, ktorý na oboch koncoch strom odpílil. Všetkých prekvapilo, keď ich paraglajdista požiadal, aby kmeň jednoducho vytiahli.

Utrpenie, aké si neviete predstaviť. Muža držali nasilu nažive 83 dní po ožiarení

Čakali, že od bolesti bude v šoku, on však normálne komunikoval. Povedali mu, že to nemôžu urobiť, lebo by okamžite vykrvácal.

Necítil bolesť: Pri nehode ho prepichol strom, v nemocnici si robil selfie (18+)
Po odpílení stromu muža vyslobodili zo zvyškov jeho zničeného stroja a odviezli ho do nemocnice. Neustále bol pri vedomí, fotil sa s lekármi a robil si selfie. Nie je známe, či mu dali nejaké silné lieky proti bolesti, ale nevieme si predstaviť, ako je to možné.

Necítil bolesť: Pri nehode ho prepichol strom, v nemocnici si robil selfie (18+)
V nemocnici Krausouskimu kmeň z ramena vytiahli, ranu mu vyčistili a zašili. Momentálne sa zotavuje, zrejme mu však po zranení ostanú trvalé zdravotné následky.

DISKUSIA
22.6. 2018 15:00
Diskusia