MENU
Menu

Zdravie Nechce sa vám ráno vstávať? Je to znak inteligencie

Kedysi dávno ľudia zvykli vstávať veľmi skoro už so slnečným svitom, ale čím ďalej sa čas vstávania z postele posúva na neskôr a ešte neskôr. Ukázalo sa však, že to nie je zlé, práve naopak. Ak si aj vy chcete ráno zdriemnuť o trochu dlhšie, je to znak inteligencie.

Nechce sa vám ráno vstávať? Je to znak inteligencie

Ľudia, ktorým sa nechce vstávať skoro ráno sú viac prispôsobení modernému životu, než ranostaji, čo je samo o sebe znakom inteligencie.

Škorica: Pozrite sa, ako vám voňavý zázrak pomôže

Keď sa vám ráno nechce vyliezť z postele, znamená to, že sa neradi prispôsobujete a potrebujete sa cítiť nezávisle. Radi sa riadite vlastnou mysľou, pocitmi, prichádzate so svojimi nápadmi a realizujete ich podľa svojho svedomia.

Ktoré potraviny vám uškodia, ak si ich dáte v nesprávnom čase?

Štúdia Univerzity v Southamptone ukázala, že nočné sovy, čiže ľudia, ktorí chodia spávať okolo polnoci a z postele vstávajú po ôsmej hodine ráno, majú vyššie príjmy a žijú pokojnejším a šťastnejším životom, než ranné vtáčatá, ktoré vstávajú skoro ráno.

Piť či nepiť pri jedení? Poznáme odpoveď

Pozor, to však neznamená, že môžete v posteli vylihovať celé dni. Ak by ste spali viac, než 12 hodín denne, hrozí vám predčasná smrť. Ideálne pre vaše zdravie je spať denne všeobecne odporúčaných osem hodín, ale nebojte sa posunúť budík o pol hodiny neskôr.

DISKUSIA
31.7. 2019 19:00
Diskusia