Joey Lykins pochádza z amerického Cincinnati a je fanúšikom piercingu. Pred pár týždňami sa zobudil s prudkým dusivým kašľom, zdalo sa mu, že mu čosi blokuje dýchaciu trubicu. Kašľal dlho a vytrvalo, no nepomáhalo mu to. Cítil sa, akoby nemohol dýchať, a predpokladal, že má zápal pľúc alebo niečo podobné.

Okamžite išiel do nemocnice, kde ho podrobili vyšetreniu. Rontgen ukázal, že v hornej časti ľavého pľúcneho vaku má Lykins čosi nezvyčajné. Keď mu lekár snímok ukázal, Lykins hneď pochopil, o čo ide. Jeho stratený piercing sa našiel.

Pred asi piatimi rokmi sa Lykins zobudil a zistil, že mu chýba jeden piercing z nosa. Nosil ho vtedy už štvrtý rok a nikdy ho nestratil. Lykins však bol presvedčený, že piercing je nadobro preč, a tak si kúpil druhý.

Joey si myslel, že piercing možno omylom v noci prehltol, nikdy mu nenapadlo, že by ho mohol vdýchnuť. No stalo sa tak. Kúsok kovu putoval dýchacou trubicou a napokon sa usadil v pľúcach. Doktori ho dostali von pomocou bronchoskopie. Nuž, aj takýto príbeh môže postretnúť ľudí s piercingom.