MENU
Menu

Zdravie Má 34 a vyzerá ako dieťa, za všetko môže jediný úraz

Kto by nechcel byť večne mladý? Mnohí mentori tvrdia, že je to všetko len v hlave, a majú pravdu väčšiu, ako sme si mysleli. Problém je, že ak sa vám to v hlave prepne príliš skoro a nie v najlepšom veku, budete vyzerať na desať aj vtedy, keď už vaši rovesníci začnú mať šedivé vlasy.

Má 34 a vyzerá ako dieťa, za všetko môže jediný úraz
Byť večne mladý nie je sen
Možno viete, ako vás obťažovalo, ak vám nechceli predať pivo, pretože ste vyzerali príliš mlado. Alebo vás nechceli baby z vyšších ročníkov, pretože ste vyzerali ako ucho. Už ste konečne vyzreli, no Zhu Shengkai z Číny do tohto štádiu nedospel. Má 34 rokov, ale vyzerá ako žiak základnej školy. Tvrdí, že o nemožnosť si kúpiť alkohol bez otázok mu nejde. On si totiž nedokáže nájsť ženu ani frajerku, pretože ktorá dospeláčka by sa chcela vodiť za ruku s chalanom, čo vyzerá, že ide do školy?

Choroba ako z hororu: 11-ročné dievča potí krv

Stačil jediný úraz
Všetko sa to začalo, keď sa Zhu Shengkai hral na dvore s kamarátmi. Mal len šesť rokov a nešťastnou náhodou ho zasiahol kameň do hlavy. Zhu Shengkai dostal horúčku, ktorá trvala tri dni a vystrašení rodičia zobrali syna k lekárovi. Ten zistil malú krvnú zrazeninu v mozgu, ktorú pohotovo odstránili a chlapec sa uzdravil.

Ojedinelá choroba: Chlapec je alergický na všetky potraviny, výnimnkou sú len...

Nebolo na ňom vidieť žiadne náznaky úrazu. Nezaostával v reči ani v bežnom živote. Avšak keď mal deväť, jeho sestra si všimla, že v porovnaní s rovesníkmi vyzerá dosť nevyvinutý. V skutočnosti od nehody s kameňom prestal rásť aj sa meniť na tínedžera. Stále ostal s výzorom prváčika.

Tieto choroby by ste mať nechceli. Trpí nimi len pár desiatok ľudí

Na vine je poškodenie hypofýzy
Ako sa ukázalo, zranenie nebolo len také nevinné a prišlo k poškodeniu hypofýzy, čo ovplyvnilo chlapcov telesný vývoj. Preto aj dnes, prakticky po tridsiatich rokoch, stále pripomína dieťa hlasom aj zjavom. Avšak treba priznať, že hoci má Zhu Shengkai skúsenosti dospelého človeka, za dospelého sa skutočne považovať nemôže. Hypofýza doslova zamrazila jeho vývoj a tak aj jeho orgány nie sú dozreté. Prežíva tak svoj večne detský život. Sen to pre neho ale zďaleka nie je.

Autor: Marcos
Foto: Youtube

DISKUSIA
17.11. 2019 13:00
Diskusia