MENU
Menu

Zdravie Ktoré dievča sa vám páči najviac? Môže vypovedať o vašej osobnosti

Aj malé veci dokážu odhaliť veľa o vaše povahe. Skúste sa pozorne zahľadieť na nasledujúci obrázok. Je na ňom nakreslených päť dievčat.

Ktoré dievča sa vám páči najviac? Môže vypovedať o vašej osobnosti
Ktoré z nich považujete za najatraktívnejšie? Vyberte si a zistite, či na vás daná charakteristika sedí.

Ktoré dievča sa vám páči najviac? Môže vypovedať o vašej osobnosti
Dievča číslo 1
Ak sa vám zdá prvé dievča najatraktívnejšie, pravdepodobne ste pokojný a sebavedomý človek. Nebojíte sa prekážok a nových pokusov; ste pripravený vyriešiť všetky ťažkosti so zdvihnutou hlavou. Odvážne sa vrháte na nové veci a nadšene robíte to, čo sa vám páči. Nedáte sa ľahko zlomiť a prekážky na ceste k cieľu vás nezastrašia.

TEST: Kto rozbil vázu? Výber vinníka o vás veľa prezradí

Ste trpezlivý pri dosahovaní cieľov a schopný získať to, čo potrebujete. Nie ste plachý človek, ale skôr odvážny a rozhodný. Viete, čo chcete, a určite to dostanete.

Ktoré dievča sa vám páči najviac? Môže vypovedať o vašej osobnosti
Dievča číslo 2
Výber druhého dievčaťa môže znamenať, že ste spoločenský človek, ktorý rýchlo nadväzuje kontakt s ostatnými. Ste však trochu naivný a občas trochu povrchný. Zároveň viete, ako dosiahnuť svoj cieľ. Ste bezstarostný človek, ktorý má často dobrú, hravú náladu. Radšej sa budete smiať zo všetkých okolo seba, než aby ste prejavili svoj smútok. Snažíte sa zostať pozitívny a nebrať si zlé veci k srdcu. Niekedy vám však dokáže ublížiť aj jediné slovo.

Ktoré dievča sa vám páči najviac? Môže vypovedať o vašej osobnosti
Dievča číslo 3
Ak uprednostňujete tretie dievča, potom ste pravdepodobne skromná, plachá osoba. Ste človekom, ktorý si hneď ku každému nevytvorí vzťah, ale časom sa môžete úplne prejaviť. Páči sa vám, aby všetko bolo podľa plánu, a naopak nie ste fanúšikom spontánnosti. Ste láskavý, nekonfliktný a nebývate dlho dotknutý či urazený.

Identifikovali štyri typy pováh pod vplyvom alkoholu. Ktorú máte vy?

Nebojíte sa nepohodlia, keď máte urobiť radosť inej osobe. Je pre vás dôležitá harmónia, takže niekedy rád trávite čas osamote.

Ktoré dievča sa vám páči najviac? Môže vypovedať o vašej osobnosti
Dievča číslo 4
Ak ste si vybrali štvrté dievča, je pravdepodobné, že ste vyrovnaný človek. Nie je ľahké vás zahanbiť alebo zmiasť. Radšej by ste uprednostnili rozum ako srdce. Viete, že toho dokážete veľa dosiahnuť, a preto sa nebojíte ťažkostí, ktoré vám vkročia do cesty. Ste hrdý človek, ktorý je spokojný sám so sebou. Napriek tomu ste ale jemná osobnosť, premýšľate o druhých a neubližujete im, aby dosiahli svoje vlastné ciele. Môžete sa zdať chladný, ale v skutočnosti ste spoločenský človek pripravený pomôcť potrebným.

Ktoré dievča sa vám páči najviac? Môže vypovedať o vašej osobnosti
Dievča číslo 5
Výber piateho dievčaťa môže znamenať, že ste nezávislý vytrvalý človek. Ste zvyknutý dosahovať svoje ciele. V prípade potreby na sebe dokážete pracovať a rozvíjať sa. Ste sebavedomý a nezávislý, takže len zriedka požiadate o pomoc alebo prijmete pomoc od ostatných, aj keď sú pripravení poskytnúť vám podporu a starostlivosť.

Detská psychopatka: Kvôli týraniu chcelo dievča zabiť malého brata

Ste tvrdohlavý a pre ľudí nie je ľahké presvedčiť vás o niečom alebo zmeniť váš názor. Ťažko nadväzujete kontakty s novými ľuďmi. Ale tí, ktorí sú schopní dostať sa vám pod kožu, sa stanú vašimi skutočnými priateľmi, ktorí sa na vás môžu úplne spoľahnúť.

Autor: Liam
Foto: Brightside

DISKUSIA
11.10. 2019 15:00
Diskusia