MENU
Menu

Zdravie Japonec našiel recept pre zrod nadčloveka, kľúčom je...

Japonci vyzerajú na svoj vek veľmi mlado. Ale to im nestačí. Rozhodli sa, že spravia zo seba národ nadľudí. Univerzitný profesor z Tokia Mizuki Nakano vytiahol najsilnejšiu kartu dejín ľudstva a poskytol recept na superčloveka. Pritom nie je až tak náročné sa riadiť jeho návodom. Aj keď môžete pri prerode umrieť.

Japonec našiel recept pre zrod nadčloveka, kľúčom je...
Telo na ovocí
Je mnoho výživových trendov, ktoré sú viac moderné, ako zdravé. Odmietanie mäsa, syrov, mlieka, rýb, preferovanie len rastlinnej, či naopak živočíšnej stravy. Pre a proti sú na strane fanúšikov aj odporcov. Mizuki Nakano si však všimol, že neexistuje žiadny ucelený výskum, ktorý by dokladoval vplyv ovocia na človeka.

Najlepšie druhy ovocia a zeleniny na sexuálne radovánky

Vieme, že je zdravé, dobré, že ho treba jesť viac, ale čo sa s človekom stane, ak sa stane len ovocožrútom? Mizuki Nakano sa to rozhodol zistiť. Nepije dokonca ani vodu, len ovocné šťavy. Už osem rokov je na tejto diéte a tvrdí, že sa zmenil z bežného muža na nadčloveka, pre ktorého nie je prakticky nič nemožné.

Nadčovek na scéne
Mnoho rokov sa diskutovalo o tom, že človek nedokáže dostať z ovocia všetky potrebné látky na prežitie. Mizuki Nakano však priniesol dôkaz o tom, že to je možné, akurát je potrebné mať v stravovaní čo najpestrejšiu paletu ovocia. Jeho prechod na čisto ovocnú stravu sa nestal zo dňa na deň.

FOTO: Toto ovocie bežne kúpite v obchodoch. Spoznáte však, ako rastie?

Postupne zvyšoval podiel ovocia na úkor iných pokrmov až už nič iné nejedol. Svoje zistenia a vplyv na telo prezentoval v roku 2015 na svetovej konferencii.

Japonec našiel recept pre zrod nadčloveka, kľúčom je...
Špeciálne baktérie
Jedno je potrebné ovociu priznať, nemá príliš veľa bielkovín, ale zato je presýtené cukrami. To znamená, že vďaka tejto dvojkombinácii sa v profesorovom tele vyvinul nový druh baktérií, ktoré sú schopné podľa zistení meniť dusík na proteíny. Vedci, ktorí skúmali tento fenomén, boli skutočne prekvapení tým, ako Mizuki Nakano funguje a ako sa jeho telo prispôsobilo.

Bobule Goji: liek na večnú mladosť?

Hoci tvrdenia dnes nemajú pečiatku žiadnej univerzity a hovorí sa o špekuláciách, Mizuki Nakano žije a prosperuje. Tvrdí, že má neskutočné množstvo energie, ktorú si dokáže produkovať podľa potreby. Prevádzkuje blogy a stránky, kde svoje objavy prezentuje. Hoci vám žiadny lekár neodobrí jeho životnú cestu, je pravda, že na niečo významné zrejme prišiel. Na druhej strane nebolo by to prvý raz, čo vynálezca zomrel na následky svojho vynálezu. Mizuki Nakano však tvrdí, že on sa nikdy necítil zdravší. Aj keď neje žiadne bielkoviny a tým sa prakticky stal novodobým úkazom - nadčlovekom.

DISKUSIA
3.5. 2018 19:00
Diskusia