MENU
Menu

Zdravie FOTO: Toto nie sú zábery z luxusnej reštaurácie, ale z nemocníc v Japonsku

Nemocničná strava je v našich končinách vychýrená, ale ani náhodou v dobrom slova zmysle. Keď sa pozriete na to, čo máte zjesť, nastane okamžité zhoršenie vášho zdravotného stavu. V Japonsku je však situácia úplne iná. Jedlo tam vyzerá podobne, ako vo vychýrenej luxusnej reštaurácii.

FOTO: Toto nie sú zábery z luxusnej reštaurácie, ale z nemocníc v Japonsku
Jedna čerstvá mamička sa podelila na stránke Imgur so zábermi jedla, ktoré jej počas pobytu v pôrodnici v japonskom meste Mito servírovali. Rozmaznávali ju tam jedlom, ktoré robí z nemocnice rekreáciu a pomáha k čo najrýchlejšiemu zotaveniu.

Šokujúce premeny: Títo ľudia si schudnutím zachránili život

Vychutnávať si mohla špeciality z morských plodov, ryby, cestoviny, grilovanú zeleninu, šaláty a mnohé iné. Okrem výborných a vkusne servírovaných hlavných jedál boli každý deň na programe aj desiata a olovrant, na aké musíte u nás chodiť do lepšej cukrárne.

V deň pôrodu dostala na raňajky perfektne vyzerajúce lievance a po pôrode si mohla vychutnať slávnostnú trojchodovú večeru s krevetami ako predjedlom, nealkoholickým šampusom, steakom a krásne naaranžovaným dezertom.

Sezóna kliešťov je v plnom prúde: Ako sa pred nimi chrániť?

Pozrite si v galérii, ktorú nájdete nižšie, aké ďalšie lahôdky si spomínaná pacientka v japonskej nemocnici vychutnávala.

DISKUSIA
23.5. 2018 19:00
Diskusia