MENU
Menu

Zdravie FOTO: Muž chce vyzerať ako bábika, podstupuje plastiky?

Deti celebrít sa neraz ťažko vyrovnávajú so slávou svojich rodičov. Matt Kuwata nie je výnimkou. Je synom slávneho japonského hráča baseballu Masumiho Kuwatu a v posledných rokoch začína slávou dobiehať svojho otca. Zapríčinila to jeho radikálna zmena. Matt totiž začína vyzerať ako bábika.

FOTO: Muž chce vyzerať ako bábika, podstupuje plastiky?
Mattov vzhľad je už niekoľko rokov predmetom horúcich diskusií na japonských sociálnych sieťach. Fotografie, ktoré zverejnil v posledných mesiacoch, však doslova vyrážajú dych. 24-ročný Japonec sa už vôbec nepodobá na mladíka, ktorým bol ešte pred tromi rokmi. Dokonca už ani nevyzerá ako Aziat, ponáša sa skôr na Európana. Presnejšie povedané: na európsku bábiku.

Za plastiky vyhodili 100-tisíc. Chcú vyzerať ako Barbie a Ken

Matt popiera, že by podstupoval plastické operácie. Tvrdí, že za všetkým je iba make-up. Mladík má záľubu v kozmetike a rôznych skrášľovacích prípravkoch a tvrdí, že s nimi dokáže zaobchádzať absolútne majstrovsky a zmeniť sa na nepoznanie.

Na operácie minul 170-tisíc. Chce vyzerať ako bábika?

Je dosť možné, že Matt upravuje svoje fotky v grafickom programe, aby dosiahol výsledný „bábikovský" vzhľad. Zatiaľ sa to však nepotvrdilo. Ak skutočne dosahuje premenu len šminkami, radí sa medzi najtalentovanejších make-up umelcov na svete. Jeho fotografie nájdete v našej galérii.

DISKUSIA
26.2. 2019 20:00
Diskusia