MENU
Menu

Zdravie FOTO: Ako vyzerá žena, ktorá si 28 rokov nestrihala vlasy?

Rozprávky sa občas stávajú skutočnosťou. Príkladom môže byť 33-ročná Ukrajinka Alena Kravčenko, ktorá akoby z oka vypadla princeznej z rozprávky Na vlásku. Naposledy si totiž nechala ostrihať vlasy ako päťročná a dnes merajú viac než dva metre.

FOTO: Ako vyzerá žena, ktorá si 28 rokov nestrihala vlasy?
Alena tvrdí, že matka jej už odmalička vštepovala do hlavy myšlienku: „Ženská krása tkvie vo vlasoch." Dievča si túto vetu vzalo k srdcu a už ako päťročná k sebe nepustila nikoho s nožnicami. Odvtedy uplynulo 28 rokov a jej vlasy bujne rastú.

Aj muži sa musia starať o vlasy: Ak chcete zaujať ženy, robte to takto

V puberte jej vlasy siahali do polovice chrbta, ako 20-ročná ich mala po pás. Po tridsiatke zvoľna dosiahli až k zemi. Keďže má dve dcéry, ktoré sa jej s vlasmi rady a dosť nešetrne hrajú, a na dôvažok si na bujnú hrivu začala aj stúpať, rozhodla sa, že si radšej začne zaplietať cop. Rozpustené si ich necháva len cez víkend a pri zvláštnych príležitostiach.

Netradičné historické účesy: Skúsite niektorý?

Určite vás zaujíma najmä to, ako si Alena vlasy umýva. Nuž, robí to len raz za tri týždne. Je to vcelku pochopiteľné, veď si skúste predstaviť, ako dlho si ich asi musí potom fénovať.

Od zápisu do Guinessovej knihy rekordov má príťažlivá Ukrajinka ďaleko. V porovnaní s takým Savjibhaiom Rathwom, ktorý mal už pred dvomi rokmi dred dlhý 19 metrov, má Alena vlastne úplne bežné vlasy.

DISKUSIA
30.12. 2018 13:00
Diskusia