MENU
Menu
zdroj: Shutterstock
a

Zdravie Dokonalý spôsob, ako si vybudovať sexi ruky pomocou mobilu: Skúste to aj vy

Žiadna mobilná apka, ani super telefón predvolený na cvičenie. Stačí vám aj ten najlacnejší model, ale poslúži aj najnovší typ. Youtuber Laurie Shaw prišiel na spôsob, ako sa aj generácia ľudí doslova závislá na mobile, môže prepracovať k dokonale vyšportovanému telu.

Objavil dokonalý čas na cvičenie
Laurie Shaw miluje fitnes. Jeho profil je plný trikov na cvičenie, ale tentoraz prichádza s výzvou, ktorá všetky doterajšie prevalcovala. Prišiel s nápadom, ako si môže aj bežný chalan, s bežným smartfónom zažiť ten pocit, že baby obdivujú jeho svaly. Laurie si totiž jedného dňa nainštaloval do svojho mobilu aplikáciu, ktorá zmerala čas, koľko denne trávi na mobile.

Večer zistil, že je to neuveriteľných 5,5 hodiny. To občasné kontrolovanie mailov, správ, sociálnych sietí zaberalo prakticky polovicu jeho bdelého života. Rozhodol sa s tým niečo spraviť a nebol by to fitnes nadšenec, ak by tento čas nevyužil na cvičenie. Mnoho ráz sa totiž stretol s tým, že ľudia tvrdia, ako nemajú a pritom neustále držia mobil v ruke. Čas strávený s mobilom je možné premeniť na dokonalý fit program.

Stačí desať klikov
Možno si poviete, že desať klikov nikomu nezmenilo postavu. Lenže Laurie Shaw tvrdí, že práve veľké veci sa začínajú tými malými. Rozhodol sa zredukovať svoj čas strávený na mobile a to tak, že zakaždým, ak chytí mobil do ruky, musí spraviť desať klikov. Takáto výzva už s vašim telom aj mysľou spraví veľké veci. Niektorí ľudia pritom trávia aj viac času na mobile ako fitnes youtuber. Preto môže byť pre nich táto výzva ako dva v jednom. Vybudujú si super telo a pritom znížia čas strávený na mobile.

Funguje to
Klik je síce primárne cvikom, ktorý vám vyformuje ruky, ale zmení na pevnejší aj váš hrudník. Tým, že zapojíte aj stred tela, po čase sa začnú na bruchu namiesto pivného súdku objavovať buchtičky. Laurie Shaw upozorňuje, že spraviť desať klikov je často omnoho užitočnejšie, ako neustále sledovať nezmyselné sociálne siete. Prijmete výzvu? O tom, že nejde o nič jednoduché hovorí aj výsledok sedemdňovej výzvy Laurieho. Ten dokázal skresať čas strávený na mobile na jednu až tri hodiny denne. Ide o poriadny skok smerom nadol a o poriadny posun kondičky nahor. Desať klikov je malina, no po stovke si už každý dobre rozmyslí, či je potrebné brať mobil do ruky.