Močom ku krásnej pleti?

Tromfom tejto 70-ročnej ženy je jej vlastný moč. Už niekoľko desaťročí si ním čistí pleť a nedá dopustiť na jeho účinky. Je taká spokojná, že sa so svetom podelila o svoj príbeh. S močovou skrášľovacou kúrou začala v Indii, kde išla študovať a poradili jej ho na nečakané vyrážky. Problém rýchlo ustal, no kúra nie. Stella Ralfini v nej pokračovala a vraj len vďaka tomu vyzerá dnes tak sviežo a mlado.

Močom proti rakovine?

S odporúčaniami ide mladistvá babička ešte ďalej, nakoľko má za sebou i rakovinu kože. Aj pri tejto zdravotnej indispozícii jej vraj pomohol moč, ktorého používanie neukončila ani v čase liečby. Naďalej cikala do plastového pohára, následne doň namáčala vatový tampón a pretierala si tvár. Týmto receptom sa vraj uzdravila a tiež postupne viditeľne omladla.

Močom k novému mužovi?

Výsledkom vraj je, že sedemdesiatnička má pleť vypnutú, sviežu a žiarivejšiu ako jej rovesníčky. Aj preto jej nikto neverí skutočný vek a nakoľko si hľadá nového muža, ani sa reálnym číslom neoháňa. "Kto by už chcel 70-ročnú babičku?" hovorí triezvo a teší sa, že môže "loviť" pod maskou mladšej ženy. Už teraz sa podľa vlastných slov teší, koho stretne. My veríme, že niekoho chápavého.