MENU
Menu

Zdravie Detox pre chlapa: Ako sa zbaviť do leta pneumatiky na bruchu?

Naskladanú tukovú zásobu okolo brucha si netreba zamieňať so záchranným kolesom k vode. Je potrebné sa jej zbaviť, ak sa chcete opaľovať štýlovo a nie ako tí, čo namiesto babeniek budú celé leto zas objímať iba pivo. Ako teda odkrojiť pár kíl tuku rýchlo a bezbolestne?

Detox pre chlapa: Ako sa zbaviť do leta pneumatiky na bruchu?
Detoxikujte
Detoxikujú baby, takže sa k nim môžete pridať. Jarný detox totiž nie je záležitosť len pre jedno pohlavie. Funguje aj u chlapov Ak po zime odstránite z tela škodliviny, automaticky tým znížite aj objem tuku. Je totiž známe, že práve toxíny sa v našom tele ukladajú do tuku a šarapatia okolo pása. Ak vaše telo teda prečistíte, so škodlivinami odíde aj tuk.

Digitálny detox: ako si ho spraviť?

Ako detoxikovať? Ovocím, zeleninou, cviklou a šťavami. Ak si dáte takýto týždeň napríklad bez mäsa, mlieka a sladkostí, uvidíte, že detox to bude poriadky. Váha spadne nadol a vám sfúkne brucho ako balón.

Podporte metabolizmus cvičením
Precvičujte zložené cviky. To znamená, že pri jednom cvičení zapojíte čo najviac svalových partií. Nemýľte si zhadzovanie brušného tuku so snahou o napumpovanie bicepsu. Tu ide o dve rozdielne veci. Na spľasnutie tukových zásob najlepšie pôsobí komplexný pohyb a kombinácia silového tréningu s kardiom. To v praxi znamená plankovanie v každej voľnej chvíli. Namiesto drepov si dajte rovno angličáky. Spravte si prechádzku, alebo skôr ľahší poklus aspoň hodinku denne. To všetko sú terapie, ktoré pomôžu, aby ste vyzerali už do pár týždňov lepšie.

Casu marzu: Larvami prelezená pochúťka, ktorú EÚ zakázala

Jeden pôstny deň
Nebude to ľahké a nie je to nástroj k chudnutiu. Celodenný pôst je však možnosťou, ako si ozdravíte celý metabolizmus. Telo nedostane žiadnu stravu, iba tekutiny, a tak začne upratovanie. Tráviaci systém nie je zaťažovaný potrebou neustále rozkladať živiny a tak sa pustí do tukov aj do samočistiacich procesov. Jednodňové pôsty sú dokonca využívané ako zdravotná metóda pre telo. Skúste ich do leta aspoň pár. Uvidíte, že to nie je zlá terapia na tuk, aj na zisk energie.

6 tajomstiev, ktoré reštaurácie nechcú, aby ste vedeli

Nemajte strach
Vonkoncom sa netreba obávať, že ak stratíte z tuku na bruchu, tak vám ostane ovisnutá koža a prepadnuté brucho. Ak nemáte práve viac ako 150 kíl a nechudnete radikálne tretinu váhy, nič také vám nehrozí. Navyše detoxom, o ktorom hovoríme, nepôjde dole nanajvýš pár kilogramov. Brucho vám spľasne a možno sa začnú črtať aj brušné svaly. Stratíte niekoľko kíl, získate viac obdivných pohľadov.

DISKUSIA
22.4. 2018 15:00
Diskusia