Renée Larivierová pochádza z Kanady a má 24 rokov. Chystala sa do reštaurácie,keď priateľa poprosila, aby jej hodil kľúče od auta, ktoré si zabudla v byte. Kľúče leteli z okna, no Renée ich nechytila, odrazili sa jej od ruky a trafili do tváre. Jeden z kľúčov sa jej zapichol do tváre a ostal tam.

„Najprv som nič zvláštne necítila, akoby ma kľúče len trafili do tváre. Potom na mňa ale priateľ skríkol, nech sa radšej nehýbem. Myslela som si, že preháňa, no potom som sa pozrela do okna môjho auta a takmer som omdlela. Z líca mi trčal zväzok kľúčov,“ povedala vo videu.

Adrenalín potlačil bolesť. Priateľ ju odviedol späť do bytu a v kúpeľni mohla zhodnotiť rozsah škôd. Muž jej ihneď zavolal sanitku, v nemocnici jej urobili CT sken a povolali plastického chirurga, ktorý ranu profesionálne zašil tak, aby jej ostala čo najmenšia jazva. Ešte predtým ale poprosila sestričku, nech ju vyfotí, inak by jej asi málokto veril.

Napriek desivo vyzerajúcemu zraneniu Renée neostala prakticky žiadna jazva. Na pamiatku jej tak našťastie ostali iba spomínané fotografie.