Volá sa Hoang Nam a práve nastúpil na druhý stupeň základnej školy. Od svojich rovesníkov sa však podstatne líši muskulatúrou. Podľa rodičov si lekári už krátko po chlapcovom narodení všimli, že má nadmerne vyvinuté svalstvo. Keď mal šesť rokov, podstúpil špeciálne vyšetrenie, pretože matka s otcom sa obávali, či chlapec netrpí genetickou poruchou. Zistilo sa, že síce má o čosi menej ohybné kĺby ako iné deti v jeho veku, ale inak je Hoang celkom zdravý. Akurát sa uňho prejavuje svalová hypertrofia.

Chlapec svojou postavou púta pozornosť všade, kam príde. Jeho otec tvrdí, že Hoanga dokonca kontaktovalo už viacero vietnamských internetových celebrít s ponukou na spoluprácu. Otec však čosi podobné striktne odmieta a chce, aby mal jeho syn čo najnormálnejšie detstvo. Priveľa pozornosti by mu podľa neho mohlo priniesť viac škody než osohu.

O Hoangovi si ľudia často myslia, že je dospelákom trpiacim dwarfizmom, teda poruchou vzrastu. Na prvý pohľad skutočne nevyzerá ako desaťročný chlapec a rozhodne sa neradí k priemeru.

Prednedávnom dokonca upútal pozornosť profesionálneho vietnamského bodybuildera Dong Naia, ktorý kontaktoval Hoangových rodičov s tým, že bude chlapca zadarmo trénovať. S tým už rodičia súhlasili, podľa nich by bola škoda synovu genetickú výbavu nechať nevyužitú. Spoločne tak trénujú už tri mesiace.

A hoci chlapcovi sa cvičenie páči, rodičia by ho radšej videli na hodinách karate či jogy. Dobre si totiž uvedomujú, že chlapec nemá len veľké svaly, ale hlavne ťažšie ohybné kĺby, čo mu môže v budúcnosti spôsobovať problémy. Cvičenie zamerané na ohybnosť by mu podľa nich aj lekárov prospelo viac. Takže ktovie, možno bude na šampionátoch v karate o pár rokov hviezdiť mimoriadne svalnatý športovec.