MENU
Menu

Zdravie Čaj mužskému telu prospieva: Aký by ste si mali dožičiť?

Aj čaj bez rumu môže v našich rukách vyzerať dosť mužne. Nie ani tak preto, ako vyzerá či vonia, ale pre jeho účinky.

Čaj mužskému telu prospieva: Aký by ste si mali dožičiť?
Kotvičník
Odvar z kotvičníka nechutí ako kvalitná whisky, ale môžete vziať jed na to, že nakoniec budete radi, že šálku s ním prikladáte k ústam. Kotvičník je absolútna bomba čo sa týka nabudenia testosterónu na prírodnej báze. Z toho vyplývajú lepšie výsledky v posilňovni, ale aj v posteli. Je to prírodná viagra. Neškodná, ale dramaticky účinná.

Najdrahší čaj sveta: Uhádnete, koľko stojí?

Matcha
Všetko, čo ste kedy počuli o zelenom čaji je koncentrované v matcha nápoji. Najúžasnejšie na ňom je, že prijímate samotný najkvalitnejší zelený čaj rozomletý na jemný prášok. Unikátom tohto čaju je vysoký obsah L-teanínu a kofeínu. S touto výbavou dokáže vytvoriť enormnú energiu, čistú myseľ a stimulovať duševný výkon. Bude vám to páliť ako géniovi a únava nebude hroziť ani náhodou.

Extrémne využitie čajových vrecúšok

Harmanček
Parádny pomocník, ak chcete odstresovať za pár minút. Je dokonalý pre všetkých manažérov i manuálne pracujúcich chlapov v stresových situáciách. Stačí šálka čaju pred spaním a budete mať sny ako bábätko. Je to absolútny hit medzi mužmi, ktorí sú napätí pred skúškami. Zázračný elixír, aby ich zvládli ľavou zadnou a v pohode.

7 zabijakov únavy

Rakytník
Tento čaj si pokojne uvarte aj s frajerkou. Je to absolútny hit na imunitu. Ešte lepšie ako zapíjanie tabletiek vitamínu C. Môže to byť ranný nápoj na obdobie zimy ako stvorený. A keďže nemá kofeín, môžete ho popíjať aj večer. Navyše, ak ho prinesiete partnerke do postele, budete považovaný za neodbytného romantika. To v preklade znamená, že si týmto čajom získate nielen zdravie, ale aj pozitívne body a možno veľmi rýchlo zabojujete proti ochoreniu aj potením sa na cudzom tele.

Čierny čaj
Je výraznejší a hutnejší ako zelený a tak trochu zaznávaný. Neprávom. Má totiž unikátne vlastnosti. Okrem toho, že zlepšuje pozornosť, tak aj posilňuje imunitu a zabíja baktérie. Znižuje riziko upchávania tepien, čo je pre mužského vraha menom infarkt veľmi zlá správa. S čiernym čajom v ruke sa dožijete viac.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
20.11. 2017 20:00
Diskusia