MENU
Menu

Zdravie Bizarná smrť sériového vraha: Aachenského škrtiča našli šokovaní dozorcovia

V rokoch 1983 až 1990 otriaslo Nemeckom päť vrážd stopárok. Zo zločinov sa napokon podarilo obviniť a usvedčiť muža menom Egidius Schiffer, ktorý sa stal najznámejším nemeckým sériovým vrahom. Nedávno zniesol zo sveta aj seba, a to mimoriadne bizarným spôsobom.

Bizarná smrť sériového vraha: Aachenského škrtiča našli šokovaní dozorcovia
Zdroj: "Mein Mann ist ein M?rder" - Liebe hinter Gittern
„Aachenský škrtič" vraždil brutálne. Obete najprv zviazal, následne znásilnil a potom ich uškrtil. V roku 2008, teda 18 rokov potom, ako zabíjal poslednýkrát, ho odsúdili na doživotie. Rozhodujúci dôkaz poskytla analýza DNA.

Kalifornský prízrak: Sériový vrah, ktorý uniká takmer 40 rokov

Obete si vyberal cielene podľa veku, mali od 15 do 31 rokov. Unášal ich, keď sa v noci vracali z diskoték. V čase, keď páchal zločiny, bol ženatý a splodil syna. Schiffera našli 23. júla mŕtveho v jeho cele. Nechtiac sa zabil elektrickým prúdom pri sebaukájaní. Držali ho na samotke vo väznici v Bochume. Mal k dispozícii niekoľko predmetov, medzi inými aj lampu na čítanie. Okolo penisu si omotal elektrický kábel, na konci ho rozstrapkal a obnažené konce si položil na bradavky.

Najhorší kanibalskí vrahovia: Obete jedli so zvráteným potešením

Dozorcovia vypovedali, že keď Schiffera našli, telom mu stále prechádzal prúd, hoci bol dávno mŕtvy. Zomrel náhodou. Bol sadomasochista a chcel, aby mu elektrina spôsobovala bolesť, zatiaľ čo bude masturbovať. Nerátal však s tým, že ho to môže zabiť. Aj jeho právnik potvrdil, že Schiffer nemal sklony k samovražde. Aachenský škrtič sa jednoducho prerátal a ušetril daňovým poplatníkom kopu peňazí.

DISKUSIA
8.8. 2018 19:00
Diskusia