Vylepšite nosenie nákupov
Aj chvíľa, kedy nesiete nákup do auta alebo z auta, sa dá využiť. Taška do jednej aj druhej ruky, lakte držte pri tele a "závažie" vytáčajte k ramenám. Posilňujete, ani o tom neviete a ešte aj spaľujete kalórie kráčaním.

Vešajte bielizeň
Či už žijete sám alebo v páre, chopte sa vešania opratej bielizne zakaždým vy. Dvíhanie rúk smerom hore s akou takou hmotnosťou navyše je veľmi dobrým cvikom. Myslite na to, že ak máte doma sušičku, ešte aj ušetríte za jej nespotrebovanú energiu.

Skamaráťte sa s vysávačom
Možno vám to nevonia, ale domáce práce sú skutočne najlepším spôsobom, ako byť vo forme bez klasickej fitness námahy. Ak sa vám nechce ručne umývať dlážka (čo je pre bicepsy paráda), vezmite si aspoň vysávač. Dajte najsilnejší savý výkon a poriadne prebehnite koberce.

Venčite s nadšením
Máte psa? Tak máte aj fitko zadarmo. Vezmite venčenie za pačesy a miesto prechádzky s mobilom v ruke choďte so štvornohým kamošom do parku a poriadne ho prežeňte. Hádžte hračky či palice, naťahujte sa o lano a používanie rúk striedajte.

Využite vlastnú váhu
Ak vás počas dňa nečakala žiadna výzva v domácnosti, nenechajte sa odradiť. Paže precvičíte aj vlastnou váhou, a to rovno na mieste, kde práve ste. Najjednoduchšou vecou je tlačenie rúk proti sebe, čo zvládnete aj pred telkou, v práci zas môžete využiť pevný stôl a napodobniť pár kľukov. Aj počas obyčajnej chôdze môžete "pumpovať" ruky tam a späť a myslieť pri tom na spevnené torzo.

Všetko sa dá, ak naozaj chcete - aj spevniť svoje bicepsy počas bežného dňa.