MENU
Menu

Zdravie Alergia na modernú techniku? Aj takto vyzerajú najčudnejšie diagnózy

Na prvý pohľad nevybočujú z prvotných predstáv o koncepte človeka. Majú však vlastnosti, podľa ktorých by sme mohli zhodnotiť, že prišli z inej planéty. Ako to už chodí, pre niektorých je „genialita" prekliatím, pre iných rozkošou!

Alergia na modernú techniku? Aj takto vyzerajú najčudnejšie diagnózy
Dvesto orgazmov denne
Sarah Carmen je tak trochu meno ako z porno filmu a toto 24 ročné dievča sa pokojne spraví aj dvestokrát denne. Má PSAS, v preklade syndróm permanentného sexuálneho vzrušenia. To spôsobuje neustále prekrvenie jej pohlavných orgánov a tak Carmen stačí pár dotykov a už sa chveje blahom. Jej priemer je 150 vyvrcholení denne, ale pokojne to vytiahne aj na 200, keď si chce deň poriadne užiť.

Muž bez tuku

Žije v Essexe má 59 rokov a žiadny tuk. John Perry je muž, ktorý vyzerá na prvý pohľad akoby prežil koncentračný tábor aj gulagy na vlastnej koži. Vďaka zvláštnej poruche môže do seba tlačiť čo len chce, ale v tele sa mu neusadí ani gram tuku. Nie je to však ideálna postava, akoby sa mnohí z nás mohli domnievať.

Alergia na modernú techniku? Aj takto vyzerajú najčudnejšie diagnózy
Muž, čo necíti chlad
Wim Hof by si pokojne mohol hovoriť aj hot, pretože je to človek, ktorému zima nič nehovorí. Behá si v mrazoch po snehu oblečený iba do boxeriek. Niektorí hovoria o nastavení mysle, iní o šialenosti aj o tom, že raz ho tieto kúsky dobehnú seknutými krížami. Má však už takmer päťdesiatku a obliekať sa do zimy ho nebaví.

Alergia na modernú techniku? Aj takto vyzerajú najčudnejšie diagnózy
Alergia na vodu
Piť ju našťastie môže, ale koža si s vodou Ashleigh Morris absolútne nerozumie. Nemôže plávať, ani sa dlho kúpať, sprcha jej spôsobuje utrpenie. Na hygienu musí používať špeciálne prípravky a sex vo vode je pre ňu rovnako vzdialený ako ten vo vesmíre. Nikto nevie prečo, ale od štrnástich začala byť alergická na vodu.

Žena robot
Nikdy nezabúda. Má 40 a pamätá si všetko. Jej mozog je ukážkou, že nevedieť sa niečo naučiť a rýchlo zabúdať, je len naša lenivosť. Ak jej poviete akýkoľvek dátum, povie vám všetko do detailov, čo sa dialo. Diagnóza pod menom Hyperthymesia nemá len svetlé stránky, pretože všetko si pamätať je akoby ste nikdy nevysypali kôš v počítači. Preťaženosť je slabé slovo.

Alergia na modernú techniku? Aj takto vyzerajú najčudnejšie diagnózy
Alergická na moderné technológie
Väčšina z nás si život bez mobilu, mikrovlnky a Wi-Fi nevie predstaviť. Pre Debbie Birdovú je život v elektronickom smogu nočnou morou. Je naň alergická a len čo pri nej zazvoní mobil, už má vyrážky a nemusí volať ani nepríjemný šéf. Je ukážkou, že neustále žijeme v zamorenom ovzduší, ktoré nemusí v konečnom dôsledku vplývať na telo pozitívne. Akurát Debbie to deklaruje trochu markantnejšie.

DISKUSIA
25.6. 2015 8:00
Diskusia