MENU
Menu

Zdravie Aj muži sa musia starať o vlasy: Ak chcete zaujať ženy, robte to takto

Nie ste spokojný s tým, v akom stave sú vaše vlasy a chceli by ste mať hrivu ako celebritní muži, aby sa ženy za vami otáčali? Na to, aby vaše vlasy vyzerali omnoho lepšie, stačí tak málo, možno ešte menej, než robíte v súčasnosti. Čo treba dodržiavať, ak chcete mať zdravé vlasy?

Aj muži sa musia starať o vlasy: Ak chcete zaujať ženy, robte to takto
Nešampónujte príliš často
Ak patríte k mužom, ktorí si umývajú vlasy šampónom každý deň ako súčasť sprchovania, nečudujte sa, že nevyzerajú tak, ako by ste si predstavovali. Každodenným šampónovaním zbavujete pokožku hlavy prirodzeného mazu, vysušujete ju a tým pádom aj vaše vlasy vyzerajú ako suchá slama a v horšom prípade sú ešte aj posiate lupinami. Optimálne je šampónovať si vlasy jeden nanajvýš dvakrát týždenne. V prípade potreby si vlasy môžete umývať aj častejšie, ale iba čistou vodou.

Nepreháňajte to so stylingom
Gély, tužidlá, pasty, laky a iné stylingové prípravky vlasy veľmi zaťažujú a ničia. Šetrite si vlasy a preto sa vždy rozhodnite iba pre jeden stylingový produkt, ktorý aplikujte v čo najmenšom množstve.

Minerál, ktorý kriticky chýba polovici ľudí: Ktorý to je a ako ho doplniť?

Skamaráťte sa s kondicionérom
Kondicionér naozaj nie je prípravok iba pre ženy a namiesto toho, aby ste sa ho báli, mali by ste sa s ním skamarátiť a používať ho niekoľkokrát týždenne. Aj keď si vlasy nebudete šampónovať, navlhčite si ich, ošetrite kondicionérom, opláchnite a uvidíte zázrak na počkanie. Najmä ak majú vaše vlasy tendenciu vlniť sa alebo sú kučeravé, kondicionér vám ich zjemní, budú poddajnejšie a oveľa jednoduchšie ich upravíte do požadovaného tvaru.

Navštevujte kaderníctvo
Len máloktorému pánovi pristane domáci rovnomerný strih strojčekom. Skúsená kaderníčka alebo kaderník vedia posúdiť, aký strih vám pristane a poradí vám ako by ste si ich mali upravovať, aby ste vyzerali vždy dobre. Myslite na to, že strih si treba udržiavať a preto treba chodievať do kaderníctva pomerne často, približne raz mesačne.

DISKUSIA
28.3. 2018 19:00
Diskusia