Kristina Ozturková rodila iba raz, keď mala 17 rokov. Vtedy sa stala matkou dcéry Viky. Keď sa ale vydala za multimilionára Galipa Ozturka, rozhodla sa, že bude mať obrovskú rodinu. A tak sa obrátila na náhradné matky. V priebehu desiatich mesiacov sa tak stala matkou ďalších desiatich detí. Najmladší Mustafa sa narodil v marci 2020, najmladšia Olivia v januári 2021. Kristina a Galip pritom nevedia, koľko spoločných  detí chcú mať, ale sú si istí, že pri desiatich určite neskončia.

Mladá Ruska stretla svojho manžela počas dovolenky v gruzínskom letovisku Batumi. Vraj to bola láska na prvý pohľad a príbeh ako z rozprávky. 56-ročný Galip Ozturk, dopravný a realitný magnát z Turecka, zasa povedal, že Kristina bola manželkou, akú vždy chcel. Napriek vekovému rozdielu a faktu, že mal už sám dospelé deti, sa rozhodol založiť si s Kristinou početnú rodinu.

Pôvodne chceli mať každý rok jedno dieťa, ale potom zistili, že vzhľadom na reprodukčnú schopnosť ženy to možno nebude možné. Využili teda náhradné matky. Za každé oplodnenie zaplatili na klinike v prepočte desaťtisíc eur, ale pre boháča to bola maličkosť. Len v jednom prípade sa stalo, že náhradná matka si dieťa chcela nechať. Z genetického hľadiska však išlo o potomka Kristiny a Galipa, a tak ho napokon musela odovzdať rodičom.

Spoločne vraj neplánujú mať deti „klasickým“ spôsobom. Kristina si nevie predstaviť, ako by sa v tehotenstve starala o toľko malých detí. Možnosť, že sa opäť obrátia na náhradné matky, ale nevylučujú. Práve naopak. Mohli by ale prezradiť aj to, koľko majú opatrovateliek...

Kristina Ozturková dokumentuje život mladej matky 11 detí na Instagrame, kde má účet pod názvom batumi_mama.