Wang Nan žije v čínskej provincii Vnútorné Mongolsko a už od detstva ho fascinuje jednota vlčích svoriek a vzťahy medzi jej členmi. Keď teda už ako dospelák dostal príležitosť pracovať so svojimi obľúbenými zvieratami, neváhal ani na moment. V roku 2015 začal pracovať v záchrannej stanici, kde sa staral o ranené divoké vlky. Kŕmil ich, vychovával mladé jedince a pomaly si získaval vlčiu dôveru. Počas rokov sa jeho svorka rozrástla na 320 zvierat, ktoré Wanga očividne považujú za jedného z nich.

V krátkom videu, ktoré sa nedávno objavilo na čínskych sociálnych sieťach, Wang uviedol, že s vlkmi trávi každý deň. Hrá sa s nimi, kŕmi ich a považuje sa svojich najvernejších priateľov. A hoci mnohé šelmy prišli z divočiny, dnes už zrejme považujú muža za člena svorky.

26-ročný Číňan priznal, že počas kariéry utrpel viacero zranení, keď sa snažil s vlkmi viac zblížiť. Najvážnejšie si vyžiadalo 30 stehov, ale všetky z nich Wang považuje jednoducho za cenu, ktorú musel zaplatiť. Aj vďaka nim sa podľa muža dnes môže s vlkmi hrať a hladkať ich bez obáv z toho, že by ho znovu uhryzli.

Do budúcnosti dúfa v jediné: že bude môcť v záchrannej stanici pri starostlivosti o vlky zostarnúť.