Našťastie s vývojom nových technológií a najmä chytrých televízií sa vám otvárajú nové možnosti sledovania televízie, ktoré vám prinášajú voľnosť a pohodlie. Televízny program už vám nediktuje, kedy musíte zasadnúť k obrazovkám, ale sami sa stávate pánmi svojho času a zvolíte si, kedy a na čo sa chcete pozerať.

Ako to celé funguje? Stačí keď siahnete po televízii cez internet Lepšia.TV. Táto múdra televízna služba funguje naozaj skvele. Ako divák si sám vyberiete, kedy máte čas a na čo sa chcete pozerať. Všetko, čo pre fungovanie tejto chytrej televízie potrebujete je stabilné internetové pripojenie a hocijaké zariadenie, na ktorom chcete televízne programy sledovať.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Lepšia.TV

Okrem televíznej slobody Lepšia.TV ponúka mnoho vychytaných funkcií, ako sú pauza, pretáčanie, púšťanie filmov od začiatku a neobmedzené nahrávanie. Navyše umožňuje prehrávanie relácií až 100 dní spätne, takže si svoj čas naozaj môžete riadiť podľa seba. Je naozaj úžasné, čo taká služba všetko vie.

Môžete vyberať celkovo zo 119 TV staníc, ktoré Lepšia.TV ponúka alebo môžete zájsť do TV archívu s bohatou prehliadkou filmov, seriálov, dokumentov aj rozprávok pre deti. Z výskumu vyplýva, že priemerný divák si vyberá minimálne 30 minút, čo bude sledovať. Preto aplikácia Lepšia.TV divákovi prináša automatické prehrávanie videoukážok pre ľahší výber. A to ako jediná na slovenskom trhu.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Lepšia.TV

A viete, čo je úplne najlepšie?

S Lepšia.TV si televízne programy môžete vziať kdekoľvek so sebou! Spustíte je nielen na samotnej televízii, ale aj na vašich počítačoch alebo mobiloch. Asi si teraz hovoríte, koľko ten luxus stojí… Lepšia.TV si zaobstaráte za výrazne nižšiu cenu ako u nadnárodných spoločností. Pokiaľ sa rozhodnete túto službu skúsiť, po dobu štvrť roka zaplatíte iba 4.99 € mesačne, a to si môže dovoliť naozaj každý. A aj po tejto skúšobnej dobe Lepšia.TV stojí bezkonkurenčných 7,39 € na mesiac za 119 TV staníc. Všetko prebieha absolútne bez záväzkov, pokiaľ vás služba omrzí, môžete si predplatné sami kedykoľvek zrušiť. Objednávať alebo zistiť viac informácií môžete na www.lepšia.tv.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Lepšia.TV

Keby vám to bolo málo, ešte máte možnosť si k Lepšia.TV prikúpiť balíček HBO, s ktorým získate prémiové kanály HBO, HBO 2, HBO 3, videotéku HBO aj stanice Cinemax 1 a 2. Ten stojí 8,19 € mesačne. S ním získate prémiové filmy a seriály od prvých dielov, ktoré sú populárne po celom svete.

Tak čo, skúsite to? www.lepšia.tv