MENU
Menu
a

Zaujímavosti Učiteľky, ktoré vyhodili zo školy pre bizarné dôvody. Ktorú by ste chceli za triednu?

Sú dva typy učiteliek, na ktoré spomíname celý život. Tie, pre ktoré sa strhávame zo sna spotení a tie, pre ktoré sa budíme vlhkí na úplne inom mieste. Učiteľky z nášho zoznamu patria do tej druhej kategórie. Avšak pre školský systém boli až príliš dobré.

Príliš nahá
Viktoria Popová bola ruskou učiteľkou. Bola, pretože dnes už neučí. Môže za to jej Instagram, kde sa vyfotila v plavkách. Neboli to žiadne vulgárne pózy, skrátka len ženské telo v plavkách, trochu nastylované, aby pôsobilo lákavo. Dostala výpoveď s odôvodnením, že skompromitovala školu. Na protest sa viac ako tritisíc učiteliek vyfotilo v plavkách s hashtagom aj #uciteljelenclovek. Na základe veľkého ohlasu rozhodla dokonca vláda, že učiteľka sa môže vrátiť na školskú pôdu. Odmietla. Stala sa totiž hviezdou agentúry Plus Size Omsk.

Výpoveď za vagínu

a
Zdroj: Youtube

Allison Wint  pracovala ako pomocná učiteľka na umeleckej škole a jedného dňa bolo na programe skúmanie a inšpirácia dielami Georgie O’Keeffovej, nadanej maliarky, ktorá sa venovala vo veľkej miere stvárneniu kvetín v detaile. Učiteľka si všimla to, čo vlastne vidí celý svet a prečo obrazy obdivuje. Kvety umelkyne sú stelesnením vagíny, čo je aj všeobecne akceptovaný trend. Po jej výklade si ju však vedenie zobralo na koberec a mladá učiteľka dostala výpoveď za to, že vyslovovala slovo vagína a to nie raz, ale viac ráz. No a vagíny do školského prostredia zdá sa nepatria.

Odchod za twerking
Učiteľka Carla učila žiakov v mexickom meste Cuidad Obregon a v rámci prázdnin vyrazila do meste Cabo San Lucas, kde sa konali súťaže v tanci a twerkovaní. Každý, kto už videl twerking, vie, že je to ako predohra v porne. Tanec len pre ženy, ktoré vedia rozvlniť svoje obdarené zadnice tak dokonale, až mužom natlakujú erekcie. No a Carla bola vo vrtení zadkom tak dobrá, že získala prvú cenu a 260 dolárov.

Ktovie či sa prihovorili aj závistlivé kolegyne, ale Carla už na škole neučí. Kvôli jej účinkovaniu a videu, ktoré sa stalo rýchlo virálnym, dostala výpoveď. Všetkým žiakom, ktorí tak mohli s nadšením chodiť do školy, zobrali nádej, že si pozrú jej ukážkový zadok každý deň.

Odchod kvôli sexu

a
Zdroj: Youtube

Ak by Teri Jamesová obšťastnila svojho študenta, dala by sa výpoveď ospravedlniť, ale Teri mala sex so svojim snúbencom. Keby neotehotnela, nevyšlo by najavo, čo robia za dverami spálne, no Teri ostala v radostnom očakávaní. Problém bol, že učila na súkromnej cirkevnej škole v San Diegu, na ktorej musela podpísať, že v rámci náboženských pravidiel sa zrieka predmanželského sexu. Zo školy tak musela odísť ešte pred materskou.