Slovensko opäť žije hokejom! Naši olympijskí hokejisti sa po zápase s USA prebojovali do semifinále a o svojich kvalitách tak presvedčili aj tých, ktorí nad nimi po počiatočných neúspechoch zlomili palicu a dokonca aj tých, ktorí prestali veriť, že naši chlapci ešte niekedy nejakú medailu z hokejových zápasov domov prinesú. Skalní fanúšikovia však veriť nikdy neprestali a teraz im výsledky dali za pravdu. K tým skalným patrí aj PLANEO, ktoré je elektro partnerom slovenského hokeja. „Na hokejovú vlnu sme nabehli spoluprácou s Borisom Valábikom a v decembri sme podporili našich juniorov na šampionáte v Kanade, ktorý žiaľ skončil predčasne. Tento rok pokračujeme v spolupráci so SZĽH ako elektro partner slovenského hokeja a verím tomu, že v piatok zažijeme veľký hokejový sviatok,“ hovorí marketingový riaditeľ PLANEO Elektro Martin Siblík.

Vyhrajte s PLANEOM hneď dvakrát!

Hokejom to žije aj na FB PLANEO Elektro SK, kde pri každom našom zápase beží tipovačka o zaujímavú výhru. A až do soboty môžete tipovať zlatého olympijského hokejového víťaza a pri troche šťastia vyhráte elektrokolobežku Sencor. To ale nie je všetko!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: PLANEO Elektro

PLANEO je teraz výhrou aj pre váš rozpočet, trebárs keď plánujete nový televízor. Pretože hokej Olympiádou nekončí a do MS sa môžeme tešiť ešte na ďalšie zaujímavé zápasy:

• 11.4. - 17.4.2022 - Majstrovstvá sveta do 18 rokov v Spišskej Novej Vsi
• 18.4. - 24.4.2022 - Prípravný dvojzápas proti CZ (Euro Hockey Challenge)
• 02.5 - 08.5.2022 - Prípravný dvojzápas proti NOR (Euro Hockey Challenge)
• 25.4.- 30.4.2022 - Prípravný dvojzápas proti GER (Euro Hockey Challenge)
• 13.5 - 29.5.2022 - Majstrovstvá sveta v kategórií A v Tampere / Helsinki, Fínsko

A čo s tým má PLANEO? Predsa keď elektro – tak PLANEO!
Presvedčte sa sami, že nákup tam je teraz naozaj výhra